Podbeskidzie sprawdziło formę beniaminka. Energetyk ROW pokonany

W rozegranym w Dankowicach sparingu Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało ROW Rybnik 3:2. Dla "Górali" strzelali sprawdzani zawodnicy - Chrapek i Ruiz, zaś dla beniaminka po raz kolejny trafił Cisse.

Beata Fojcik

Zawodnicy Ryszarda Wieczorka zaczęli od mocnego uderzenia i już po osiemnastu minutach gry, po bramkach Rafała Kurzawy oraz Idrissy Cisse prowadzili 2:0. Tym samym Senegalczyk zanotował na swoim koncie szóstą bramkę dla rybniczan w okresie przygotowawczym. Tuż przed przerwą strzał z jedenastu metrów na gola kontaktowego zamienił Rudolf Urban.

W drugiej części meczu trafiali już tylko gracze ekstraklasowego klubu. Najpierw bramkę dla bielszczan zdobył, walczący o angaż Krzysztof Chrapek, zaś trzy minuty później golkipera Energetyka ROW Rybnik pokonał testowany Jaime Ruiz.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Energetyk ROW Rybnik 3:2 (1:2)

0:1 Kurzawa 11'