Arsenal zdemolował kolejnego rywala, grał Wojciech Szczęsny

Arsenal Londyn rozegrał drugi sparing podczas tournee po Azji. Tym razem Kanonierzy rozgromili reprezentację Wietnamu aż 7:1.

Bartosz Zimkowski

W niedzielę Arsenal Londyn rozgromił drużynę z Indonezji aż 7:0. Wówczas w pierwszym składzie wystąpił Łukasz Fabiański. Tym razem to Wojciech Szczęsny zajął miejsce między słupkami i rozegrał 70 minut. Nie miał zbyt wiele pracy, ponieważ zdecydowaną przewagę miała drużyna z Premier League.

Do przerwy wszystkie trzy gole były dziełem Oliviera Girouda. Kilka dni temu Francuz na boisku pojawił się w drugiej połowie, ale i tak dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Po zmianie stron londyńczycy dorzucili cztery kolejne trafienia, a dwa z nich były dziełem Chuba Akpoma. Warto dodać, że młody napastnik Arsenalu z Indonezją także wpisał się na listę strzelców.

Wietnam - Arsenal Londyn 1:7 (0:3)
0:1 - Giroud 5'
0:2 - Giroud 43'
0:3 - Giroud 45'
0:4 - Oxlade-Chamberlain 46'
0:5 - Akpom 56'
0:6 - Akpom 58'
0:7 - Miguel 75'