Sparingowo: Remis Korony z AEK Larnaka

W meczu sparingowym rozegranym na stadionie przy ulicy Szczepaniaka w Kielcach miejscowa Korona zremisowała z zespołem cypryjskiej ekstraklasy AEK Larnaka 1:1 (0:1).

Sebastian Najman

Jako pierwszy do siatki trafił zawodnik AEK-a, Nestor Mitidis, który pokonał Wojciecha Małeckiego w 38. minucie. Wyrównał tuż przed końcem Paweł Zawistowski. W zespole gospodarzy wystąpili głównie piłkarze, którzy nie zagrali w niedzielnym spotkaniu 1. kolejki T-Mobile Ekstraklasy przeciwko Śląskowi Wrocław.

Korona Kielce - AEK Larnaka 1:1 (0:1)
0:1 -
Nestor Mitidis 38'
1:1 - Paweł Zawistowski 90' (k)

Korona: Małecki (46' Szlakotin) – Kuzera (46' Zawistowski), Dejmek, Sylwestrzak, Sierpina (I. Marković) – Trojanowski, V. Marković, Kwiecień, Cebula, Stąporski (46' Angielski) – Trytko (74' Stąporski)

AEK:

I połowa: Negri – Mertakas, Maragkos, Catala, Englezou – Skopelitis, Michalopulos (37' Lucero), Castro, Pavlou – Vitaliy, Mytidis.

II połowa: Negri (62' Z. Mitidis) – Megrelashvili, Murillo, Maragkos, Lopes – Kypriakou, van Dijk, Lucero, Tomas, Pavlou – N. Mitidis.