Anglia: Słaby dzień Polaków

Pięciu Polaków otrzymało szansę gry w lidze angielskiej w sobotnie popołudnie. Tylko Radosław Majewski odniósł zwycięstwo.

Bartosz Zimkowski

THE CHAMPIONSHIP

Radosław Majewski (Nottingham Forest) - po golu i asyście w Pucharze Ligi Polak otrzymał szansę gry od pierwszej minuty w wyjazdowym spotkaniu z Blackburn Rovers. Z boiska zszedł w 64. minucie przy stanie 0:0, ale Reds ostatecznie zwyciężyli 1:0.

Tomasz Cywka (Barnsley FC) - 79 minut przebywał na murawie w wyjazdowym meczu z Blackpool. Jego drużyna przegrała 0:1 po trafieniu z doliczonego czasu gry.

Tomasz Kuszczak (Brighton and Hove) - 90 minut w przegranym domowym spotkaniu z Derby County (1:2). Polak wpuścił dwie bramki.

LEAGUE ONE

Bartosz Białkowski (Notts County) - 90 minut i cztery puszczone gole w domowym meczu z Peterborough United (2:4).

LEAGUE TWO

Artur Krysiak (Exeter City) - czyste konto i 90 minut w wyjazdowym pojedynku z Mansfield.