Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Terminarz II ligi gr. zachodniej

 Redakcja
Redakcja

1. kolejka - 23/24 lipca
MKS Kluczbork - Czarni Żagań
Tur Turek - Bałtyk Gdynia
Ruch Zdzieszowice - Nielba Wągrowiec
Elana Toruń - Zagłębie Sosnowiec
Energetyk ROW Rybnik - Chojniczanka Chojnice
Calisia Kalisz - Jarota Jarocin
Chrobry Głogów - Miedź Legnica
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów
GKS Tychy - Górnik Wałbrzych

2. kolejka - 30/31 lipca
Czarni Żagań - Górnik Wałbrzych
Bytovia Bytów - GKS Tychy
Miedź Legnica - Raków Częstochowa
Jarota Jarocin - Chrobry Głogów
Chojniczanka Chojnice - Calisia Kalisz
Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik
Nielba Wągrowiec - Elana Toruń
Bałtyk Gdynia - Ruch Zdzieszowice
MKS Kluczbork - Tur Turek

3. kolejka - 6/7 sierpnia
Tur Turek - Czarni Żagań
Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia
Energetyk ROW Rybnik - Nielba Wągrowiec
Zagłębie Sosnowiec - Calisia Kalisz
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice
Raków Częstochowa - Jarota Jarocin
GKS Tychy - Miedź Legnica
Górnik Wałbrzych - Bytovia Bytów

4. kolejka - 13/14 sierpnia
Czarni Żagań - Bytovia Bytów
Miedź Legnica - Górnik Wałbrzych
Jarota Jarocin - GKS Tychy
Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
Nielba Wągrowiec - Calisia Kalisz
Bałtyk Gdynia - Energetyk ROW Rybnik
MKS Kluczbork - Elana Toruń
Tur Turek - Ruch Zdzieszowice

5. kolejka - 20/21 sierpnia
Ruch Zdzieszowice - Czarni Żagań
Elana Toruń - Tur Turek
Energetyk ROW Rybnik - MKS Kluczbork
Calisia Kalisz - Bałtyk Gdynia
Chrobry Głogów - Nielba Wągrowiec
Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice
Górnik Wałbrzych - Jarota Jarocin
Bytovia Bytów - Miedź Legnica

6. kolejka - 27/28 sierpnia
Miedź Legnica - Czarni Żagań
Jarota Jarocin - Bytovia Bytów
Chojniczanka Chojnice - Górnik Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
Nielba Wągrowiec - Raków Częstochowa
Bałtyk Gdynia - Chrobry Głogów
MKS Kluczbork - Calisia Kalisz
Tur Turek - Energetyk ROW Rybnik
Ruch Zdzieszowice - Elana Toruń

7. kolejka - 3/4 września
Elana Toruń - Czarni Żagań
Energetyk ROW Rybnik - Ruch Zdzieszowice
Calisia Kalisz - Tur Turek
Chrobry Głogów - MKS Kluczbork
Raków Częstochowa - Bałtyk Gdynia
GKS Tychy - Nielba Wągrowiec
Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice
Miedź Legnica - Jarota Jarocin

8. kolejka - 10/11 września
Czarni Żagań - Jarota Jarocin
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów
Nielba Wągrowiec - Górnik Wałbrzych
Bałtyk Gdynia - GKS Tychy
MKS Kluczbork - Raków Częstochowa
Tur Turek - Chrobry Głogów
Ruch Zdzieszowice - Calisia Kalisz
Elana Toruń - Energetyk ROW Rybnik

9. kolejka - 14 września
Energetyk ROW Rybnik - Czarni Żagań
Calisia Kalisz - Elana Toruń
Chrobry Głogów - Ruch Zdzieszowice
Raków Częstochowa - Tur Turek
GKS Tychy - MKS Kluczbork
Górnik Wałbrzych - Bałtyk Gdynia
Bytovia Bytów - Nielba Wągrowiec
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
Jarota Jarocin - Chojniczanka Chojnice

10. kolejka - 17/18 września
Czarni Żagań - Chojniczanka Chojnice
Zagłębie Sosnowiec - Jarota Jarocin
Nielba Wągrowiec - Miedź Legnica
Bałtyk Gdynia - Bytovia Bytów
MKS Kluczbork - Górnik Wałbrzych
Tur Turek - GKS Tychy
Ruch Zdzieszowice - Raków Częstochowa
Elana Toruń - Chrobry Głogów
Energetyk ROW Rybnik - Calisia Kalisz

11. kolejka - 24/25 września
Calisia Kalisz - Czarni Żagań
Chrobry Głogów - Energetyk ROW Rybnik
Raków Częstochowa - Elana Toruń
GKS Tychy - Ruch Zdzieszowice
Górnik Wałbrzych - Tur Turek
Bytovia Bytów - MKS Kluczbork
Miedź Legnica - Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin - Nielba Wągrowiec
Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec

12. kolejka - 1/2 października
Czarni Żagań - Zagłębie Sosnowiec
Nielba Wągrowiec - Chojniczanka Chojnice
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin
MKS Kluczbork - Miedź Legnica
Tur Turek - Bytovia Bytów
Ruch Zdzieszowice - Górnik Wałbrzych
Elana Toruń - GKS Tychy
Energetyk ROW Rybnik - Raków Częstochowa
Calisia Kalisz - Chrobry Głogów

13. kolejka - 8/9 października
Chrobry Głogów - Czarni Żagań
Raków Częstochowa - Calisia Kalisz
GKS Tychy - Energetyk ROW Rybnik
Górnik Wałbrzych - Elana Toruń
Bytovia Bytów - Ruch Zdzieszowice
Miedź Legnica - Tur Turek
Jarota Jarocin - MKS Kluczbork
Chojniczanka Chojnice - Bałtyk Gdynia
Zagłębie Sosnowiec - Nielba Wągrowiec

14. kolejka - 12 października
Czarni Żagań - Nielba Wągrowiec
Bałtyk Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork - Chojniczanka Chojnice
Tur Turek - Jarota Jarocin
Ruch Zdzieszowice - Miedź Legnica
Elana Toruń - Bytovia Bytów
Energetyk ROW Rybnik - Górnik Wałbrzych
Calisia Kalisz - GKS Tychy
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa

15. kolejka - 15/16 października
Raków Częstochowa - Czarni Żagań
GKS Tychy - Chrobry Głogów
Górnik Wałbrzych - Calisia Kalisz
Bytovia Bytów - Energetyk ROW Rybnik
Miedź Legnica - Elana Toruń
Jarota Jarocin - Ruch Zdzieszowice
Chojniczanka Chojnice - Tur Turek
Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Gdynia

16. kolejka - 22/23 października
Czarni Żagań - Bałtyk Gdynia
MKS Kluczbork - Nielba Wągrowiec
Tur Turek - Zagłębie Sosnowiec
Ruch Zdzieszowice - Chojniczanka Chojnice
Elana Toruń - Jarota Jarocin
Energetyk ROW Rybnik - Miedź Legnica
Calisia Kalisz - Bytovia Bytów
Chrobry Głogów - Górnik Wałbrzych
Raków Częstochowa - GKS Tychy

17. kolejka - 29/30 października
GKS Tychy - Czarni Żagań
Górnik Wałbrzych - Raków Częstochowa
Bytovia Bytów - Chrobry Głogów
Miedź Legnica - Calisia Kalisz
Jarota Jarocin - Energetyk ROW Rybnik
Chojniczanka Chojnice - Elana Toruń
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Zdzieszowice
Nielba Wągrowiec - Tur Turek
Bałtyk Gdynia - MKS Kluczbork

18. kolejka - 5/6 listopada
Czarni Żagań - MKS Kluczbork
Bałtyk Gdynia - Tur Turek
Nielba Wągrowiec - Ruch Zdzieszowice
Zagłębie Sosnowiec - Elana Toruń
Chojniczanka Chojnice - Energetyk ROW Rybnik
Jarota Jarocin - Calisia Kalisz
Miedź Legnica - Chrobry Głogów
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa
Górnik Wałbrzych - GKS Tychy

19. kolejka - 12/13 listopada
Górnik Wałbrzych - Czarni Żagań
GKS Tychy - Bytovia Bytów
Raków Częstochowa - Miedź Legnica
Chrobry Głogów - Jarota Jarocin
Calisia Kalisz - Chojniczanka Chojnice
Energetyk ROW Rybnik - Zagłębie Sosnowiec
Elana Toruń - Nielba Wągrowiec
Ruch Zdzieszowice - Bałtyk Gdynia
Tur Turek - MKS Kluczbork

20. kolejka - 19/20 listopada
Czarni Żagań - Tur Turek
MKS Kluczbork - Ruch Zdzieszowice
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń
Nielba Wągrowiec - Energetyk ROW Rybnik
Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów
Jarota Jarocin - Raków Częstochowa
Miedź Legnica - GKS Tychy
Bytovia Bytów - Górnik Wałbrzych

21. kolejka - 17/18 marca
Bytovia Bytów - Czarni Żagań
Górnik Wałbrzych - Miedź Legnica
GKS Tychy - Jarota Jarocin
Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
Calisia Kalisz - Nielba Wągrowiec
Energetyk ROW Rybnik - Bałtyk Gdynia
Elana Toruń - MKS Kluczbork
Ruch Zdzieszowice - Tur Turek

22. kolejka - 24/25 marca
Czarni Żagań - Ruch Zdzieszowice
Tur Turek - Elana Toruń
MKS Kluczbork - Energetyk ROW Rybnik
Bałtyk Gdynia - Calisia Kalisz
Nielba Wągrowiec - Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa
Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy
Jarota Jarocin - Górnik Wałbrzych
Miedź Legnica - Bytovia Bytów

23. kolejka - 31 marca/1 kwietnia
Czarni Żagań - Miedź Legnica
Bytovia Bytów - Jarota Jarocin
Górnik Wałbrzych - Chojniczanka Chojnice
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa - Nielba Wągrowiec
Chrobry Głogów - Bałtyk Gdynia
Calisia Kalisz - MKS Kluczbork
Energetyk ROW Rybnik - Tur Turek
Elana Toruń - Ruch Zdzieszowice

24. kolejka - 7 kwietnia
Czarni Żagań - Elana Toruń
Ruch Zdzieszowice - Energetyk ROW Rybnik
Tur Turek - Calisia Kalisz
MKS Kluczbork - Chrobry Głogów
Bałtyk Gdynia - Raków Częstochowa
Nielba Wągrowiec - GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów
Jarota Jarocin - Miedź Legnica

25. kolejka - 14/15 kwietnia
Jarota Jarocin - Czarni Żagań
Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Wałbrzych - Nielba Wągrowiec
GKS Tychy - Bałtyk Gdynia
Raków Częstochowa - MKS Kluczbork
Chrobry Głogów - Tur Turek
Calisia Kalisz - Ruch Zdzieszowice
Energetyk ROW Rybnik - Elana Toruń

26. kolejka - 18 kwietnia
Czarni Żagań - Energetyk ROW Rybnik
Elana Toruń - Calisia Kalisz
Ruch Zdzieszowice - Chrobry Głogów
Tur Turek - Raków Częstochowa
MKS Kluczbork - GKS Tychy
Bałtyk Gdynia - Górnik Wałbrzych
Nielba Wągrowiec - Bytovia Bytów
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
Chojniczanka Chojnice - Jarota Jarocin

27. kolejka - 21/22 kwietnia
Chojniczanka Chojnice - Czarni Żagań
Jarota Jarocin - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Nielba Wągrowiec
Bytovia Bytów - Bałtyk Gdynia
Górnik Wałbrzych - MKS Kluczbork
GKS Tychy - Tur Turek
Raków Częstochowa - Ruch Zdzieszowice
Chrobry Głogów - Elana Toruń
Calisia Kalisz - Energetyk ROW Rybnik

28. kolejka - 28/29 kwietnia
Czarni Żagań - Calisia Kalisz
Energetyk ROW Rybnik - Chrobry Głogów
Elana Toruń - Raków Częstochowa
Ruch Zdzieszowice - GKS Tychy
Tur Turek - Górnik Wałbrzych
MKS Kluczbork - Bytovia Bytów
Bałtyk Gdynia - Miedź Legnica
Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin
Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice

29. kolejka - 5/6 maja
Zagłębie Sosnowiec - Czarni Żagań
Chojniczanka Chojnice - Nielba Wągrowiec
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia
Miedź Legnica - MKS Kluczbork
Bytovia Bytów - Tur Turek
Górnik Wałbrzych - Ruch Zdzieszowice
GKS Tychy - Elana Toruń
Raków Częstochowa - Energetyk ROW Rybnik
Chrobry Głogów - Calisia Kalisz

30. kolejka - 9 maja
Czarni Żagań - Chrobry Głogów
Calisia Kalisz - Raków Częstochowa
Energetyk ROW Rybnik - GKS Tychy
Elana Toruń - Górnik Wałbrzych
Ruch Zdzieszowice - Bytovia Bytów
Tur Turek - Miedź Legnica
MKS Kluczbork - Jarota Jarocin
Bałtyk Gdynia - Chojniczanka Chojnice
Nielba Wągrowiec - Zagłębie Sosnowiec

31. kolejka - 12/13 maja
Nielba Wągrowiec - Czarni Żagań
Zagłębie Sosnowiec - Bałtyk Gdynia
Chojniczanka Chojnice - MKS Kluczbork
Jarota Jarocin - Tur Turek
Miedź Legnica - Ruch Zdzieszowice
Bytovia Bytów - Elana Toruń
Górnik Wałbrzych - Energetyk ROW Rybnik
GKS Tychy - Calisia Kalisz
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów

32. kolejka - 16 maja
Czarni Żagań - Raków Częstochowa
Chrobry Głogów - GKS Tychy
Calisia Kalisz - Górnik Wałbrzych
Energetyk ROW Rybnik - Bytovia Bytów
Elana Toruń - Miedź Legnica
Ruch Zdzieszowice - Jarota Jarocin
Tur Turek - Chojniczanka Chojnice
MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec
Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec

33. kolejka - 19/20 maja
Bałtyk Gdynia - Czarni Żagań
Nielba Wągrowiec - MKS Kluczbork
Zagłębie Sosnowiec - Tur Turek
Chojniczanka Chojnice - Ruch Zdzieszowice
Jarota Jarocin - Elana Toruń
Miedź Legnica - Energetyk ROW Rybnik
Bytovia Bytów - Calisia Kalisz
Górnik Wałbrzych - Chrobry Głogów
GKS Tychy - Raków Częstochowa

34. kolejka - 26/27 maja
Czarni Żagań - GKS Tychy
Raków Częstochowa - Górnik Wałbrzych
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów
Calisia Kalisz - Miedź Legnica
Energetyk ROW Rybnik - Jarota Jarocin
Elana Toruń - Chojniczanka Chojnice
Ruch Zdzieszowice - Zagłębie Sosnowiec
Tur Turek - Nielba Wągrowiec
MKS Kluczbork - Bałtyk Gdynia

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (20):

Zobacz więcej komentarzy (7)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×