Rumunia: Celeban znów dał Vaslui zwycięstwo! (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu:

W meczu kończącym 7. kolejkę rumuńskiej ekstraklasy z Poli Timisoara [tag=11078]Piotr Celeban[/tag] z FC Vaslui zdobył swoją trzecią bramkę w obecnym sezonie, zapewniając swojej ekipie trzy punkty.

W tym artykule dowiesz się o:

Reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców oczywiście po uderzeniu głową po stałym fragmencie gry. Tym razem z rzutu wolnego z prawego półpola asystował Adrian Salageanu, a Celeban głową z 8. metra skierował piłkę do siatki rywali.

To jego 3. gol w 6. występie w tym sezonie i 10. ogółem dla Vaslui od sierpnia 2012 roku w 35 meczach dla tego klubu. Vaslui po 7 ligowych spotkaniach ma na koncie 10 punktów i zajmuje 10. pozycję w tabeli rumuńskiej ekstraklasy, ale ma do rozegrania jeszcze zaległe spotkanie 1. kolejki. To trzecia ligowa wygrana żółto-zielonych i druga, którą zapewnił swoim golem polski defensor.

Celeban rozegrał pełne 90 minut na środku obrony, a Jakub Wilk grał od 1. do 69. minuty, kiedy został zmieniony przez Madsona. FC Vaslui - ACS Poli Timisoara 1:0 (1:0)

1:0 - Celeban 15'