Marek Kamiński: Dramaturgia znakiem rozpoznawczym Warty Poznań

W meczach z udziałem Warty pada mnóstwo goli, ale po słabszym okresie poznaniacy zaczęli też wygrywać. Mimo to trener Marek Kamiński wciąż widzi błędy w ich grze.

Szymon Mierzyński
W starciu z Polonią Bytom (2:1) bramki zostały zdobyte szybko, jednak losy wyniku ważyły się do samego końca. - Emocji było bardzo dużo i mam nadzieję, że kibice wychodzili z "ogródka" zadowoleni. Znów nie zabrakło dramaturgii, co stało się już naszym znakiem rozpoznawczym. W pierwszej połowie zdominowaliśmy grę, natomiast po przerwie zmieniliśmy taktykę. Postanowiliśmy się nieco cofnąć, wpuścić przeciwnika na naszą połowę i próbować kontrataków. Momentami nam się to udawało, ale popełnialiśmy też błędy - zanalizował Marek Kamiński.

W 87. minucie Maciej Scherfchen otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę i w ostatnich fragmentach zieloni bronili się już dość głęboko. - Wtedy mieliśmy problemy, choć szczerze mówiąc nie wiem za co mój zawodnik został wyrzucony z boiska. Musieliśmy przeorganizować szyki, żeby obrona w końcówce była skuteczna. Cieszę się jednak z wyniku i zaangażowania swojej drużyny. Znów zaczęliśmy strzelać gole i wygrywać. Mam nadzieję, że nadal będziemy iść w dobrym kierunku - zaznaczył trener.

Następnym rywalem poznaniaków będzie MKS Kluczbork. - Mam już materiały i opracowuję analizę przeciwnika. Jednocześnie wyciągnęliśmy trochę błędów z naszego starcia z Polonią Bytom, bo tam nie wszystko funkcjonowało idealnie. Najbliższe treningi poświęcimy na przygotowanie się pod MKS, będziemy też doskonalić własne mocne strony - oznajmił Kamiński.

Warta zajmuje aktualnie 2. miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów. Zespół z Kluczborka jest 10. i ma na koncie 11 oczek.

Więcej o Warcie Poznań TUTAJ i na oficjalnej stronie klubu

Piłka nożna na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku! Tylko dla fanów futbolu! Kliknij i polub nas.

"Suszarka" Jacka Trzeciaka po porażce Polonii Bytom

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!