Futsal: Beniaminek pogrążył mistrza

W meczu kończącym 6. kolejkę spotkań w ekstraklasie futsalu beniaminek GAF Jasna Gliwice podejmował Wisłę Krakbet Kraków. Zespoły stworzyły niezwykle ciekawe widowisko.

Michał Piegza
GAF Jasna Gliwice pokonał we własnej hali Wisłę Krakbet Kraków 6:4. Pojedynek rozpoczął się od dwubramkowego prowadzenia mistrzów Polski. Beniaminek strzelił kontaktowego gola, ale po chwili znowu przegrywał większą różnicą. Wówczas rozpoczął się koncert gliwiczan, którzy przed przerwą doprowadzili do remisu 3:3.

Po zmianie stron beniaminek dołożył kolejne trzy gole. W końcówce Biała Gwiazda postawiła wszystko na jedną kartę. Gola zdobył lotny bramkarz Krzysztof Kusia. Chwilę później ten sam zawodnik, stojąc przed pustą bramką, trafił w słupek. W ostatnich minutach gliwiczanie skutecznie się bronili i dowieźli dwubramkowe zwycięstwo do końca.

Piłka nożna na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku! Tylko dla fanów futbolu! Kliknij i polub nas.

GAF Jasna Gliwice - Wisła Krakbet Kraków 6:4 (3:3)
Dewucki 7', 14', Mizgajski 15', 35', Szczurek 27', Diemishev 33' - Douglas 1', 5', Zadorożnyj 10', Kusia 38'.