Sparingowo: Flota Świnoujście pokonała Vinetę, ale z problemami

Flota Świnoujście z testowanymi zawodnikami w składzie pokonała czwartoligowca. Wyspiarze pozostają niepokonani w okresie przygotowań.

Podopieczni Bogusława Baniaka długo męczyli się z Vinetą Wolin. Po pierwszej połowie przegrywali 0:1, w 50. minucie ich strata zwiększyła się do dwóch bramek. Autorami trafień dla czwartoligowca byli Adam Nagórski oraz Marek Wróblewski.

Flota Świnoujście zabrała się za strzelanie goli w ostatnich dwóch kwadransach. Podobnie jak w sparingu z Pommern Greifswald skuteczność pokazali Ensar Arifović oraz Bartosz Śpiączka, którzy weszli na plac w 46. minucie. Bośniak strzelił hat-tricka, natomiast "Śpiona" podwyższył prowadzenie na 4:2.

Piątego gola dorzucił jeden z testowanych - Sebastian Kamiński, który niedawno był sprawdzany w Chojniczance Chojnice. W Świnoujściu pozostają Bartosz Szymański oraz Igor Lambulić - napastnik z Boavistą Porto i młodzieżową reprezentacją Czarnogóry w CV.