Kokpit Kibice

Michał Żyro już o krok od Takafumiego Akahoshiego

Japończyk Takafumi Akahoshi (Pogoń) wciąż prowadzi w klasyfikacji asystentów, ale coraz bliżej niego znajduje się pomocnik Legii Warszawa Michał Żyro.
Michał Piegza
Michał Piegza

Asysty w 31. kolejce: Mila (Śląsk), Badia, Matras, Hanzel (Piast), Piątkowski (Jagiellonia), Żyro, Jodłowiec (Legia), Sloboda (Podbeskidzie), Hamalaainen, Lovrencsics (Lech), Golański, Sylwestrzak (Korona), E. Visnakovs, Kaczmarek (Widzew), Hernani, Murawski (Pogoń), Olkowski, Drewniak (Górnik).

Klasyfikacja asystentów T-Mobile Ekstraklasy po 31. kolejce:

12 - Akahoshi (Pogoń)

11 - Żyro (Legia)

10 - Golański (Korona), Lovrencsics (Lech)

9 - Brzyski (Legia), Hamalaainen (Lech)

8 - Garguła (Wisła), Olkowski (Górnik), Quintana (Jagiellonia)

7 - Paweł Brożek (Wisła), Douglas (Lech), Ojamaa (Legia), Starzyński (Ruch), Wiśniewski (Lechia)

6 - Batrović (Widzew), Kaczmarek (Widzew), Kwiek (Zagłębie), Masłowski (Zawisza), Nakoulma (Górnik), Piech (Zagłębie), Podgórski (Piast), Robak (Pogoń), Wójcicki (Zawisza), Zachara (Górnik)

5 - Danielewicz (Cracovia), Dziwniel (Ruch), Grzelczak (Lechia), Janota (Korona), Kosznik (Górnik), Mila (Śląsk), Petasz (Zawisza), Sokołowski (Podbeskidzie)

4 - Boguski (Wisła), Burliga (Wisła), Dudu (Śląsk), Frankowski (Lechia), Jodłowiec (Legia), Kownacki (Lech), Lewczuk (Zawisza), D. Nowak (Cracovia), Patejuk (Śląsk), Pazdan (Jagiellonia), Piątkowski (Jagiellonia), Smektała (Ruch), Sylwestrzak (Korona), Teodorczyk (Lech)

3 - Balaj (Jagiellonia), Broź (Legia), Deja (Podbeskidzie), Deleu (Lechia), Górkiewicz (Podbeskidzie), Hanzel (Piast), Hołota (Śląsk), Jeż (Zagłębie - 1, Górnik), Marciniak (Cracovia), Matsui (Lechia), Rafał Murawski (Pogoń, Lech - 1), Ntibazonkiza (Cracovia), Sz. Pawłowski (Lech), Pilipczuk (Korona), Plizga (Jagiellonia), Popchadze (Jagiellonia), Sobota (Śląsk), Tchami (Pogoń), Wilczek (Piast), Wołąkiewicz (Lech)

2 - Abwo (Zagłębie), Badia (Piast), Bartlewski (Podbeskidzie), Bruno (Widzew), Budziński (Cracovia), Cetnarski (Śląsk), Cicman (Piast), Cotra (Zagłębie), M. Dąbrowski (Pogoń), Dzalamidze (Jagiellonia), Furman (Legia), Gajos (Jagiellonia), Gancarczyk (Górnik), Guerrier (Wisła), Jagiełło (Podbeskidzie), Jankowski (Ruch), T. Kędziora (Lech), Kita (Cracovia), Kucharczyk (Legia), W. Lisowski (Pogoń), Machaj (Śląsk), Makuszewski (Lechia), Matras (Piast), Mikita (Legia), Mroziński (Widzew), Murayama (Pogoń), Oualembo (Lechia), Paixao (Śląsk), Pietrowski (Lechia), Radović (Legia), Rudol (Pogoń), Rybicki (Widzew), Rymaniak (Zagłębie), Stilić (Wisła), Straus (Jagiellonia), Sultes (Ruch), Tuszyński (Lechia), Wawrzyniak (Legia), Włodyka (Ruch), Vasconcelos (Zawisza), E. Visnakovs (Widzew), Ziajka (Zawisza), Zieńczuk (Ruch), Zieliński (Śląsk).

1 - Astiz (Legia), Augusto (Legia), Azikiewicz (Zagłębie), J. Bąk (Pogoń), Bieniuk (Lechia), Blazek (Podbeskidzie), Boljević (Cracovia), Paweł Brożek (Wisła), Carlos (Zawisza), Chałas (Pogoń), Classen (Lech), M. Chrapek (Wisła), Curto (Zagłębie), D. Dąbrowski (Cracovia), Docekal (Piast), Drewniak (Górnik), Drygas (Zawisza), Duda (Legia), Dudek (Zawisza), Dwaliszwili (Legia), Frączczak (Pogoń), Geworgian (Zawisza), Głowacki (Wisła), Gołębiewski (Korona), Grodzicki (Śląsk), Guldan (Zagłębie), Hajrapetjan (Widzew), Henriquez (Lech), Hernani (Pogoń), Iwan (Górnik), Izvolt (Piast), Janicki (Lechia), Janoszka (Ruch), Jovanović (Korona), Jurado (Piast), Kasprzak (Widzew), Kaźmierczak (Śląsk), W. Kędziora (Piast), Kiełb (Korona), Kołodziej (Podbeskidzie), Korzym (Korona), Kosanović (Cracovia), Kosecki (Legia), Kowalski (Ruch), Kozłowski (Pogoń), Król (Piast), Kupisz (Jagiellonia), Kuświk (Ruch), Kwiatkowski (Ruch), Leković (Lechia), Lewandowski (Pogoń), Linetty (Lech), T. Lisowski (Korona), Ława (Pogoń), P. Malinowski (Podbeskidzie), M. Małkowski (Górnik), Martinez (Piast), Małecki (Pogoń), Mańka (Górnik), Melunović (Widzew), Mosznikow (Górnik), Możdżeń (Lech), Radosław Murawski (Piast), Norambuena (Jagiellonia), Ouedraogo (Pogoń), Oziębała (Górnik), Paixao (Śląsk), Pandża (Górnik), Papadopulos (Zagłębie), Pawela (Podbeskidzie), B. Pawłowski (Widzew), J. Pawłowski (Jagiellonia), Pazio (Lechia), Piątek (Zagłębie), Pietrasiak (Podbeskidzie), Pietruszka (Pogoń), Pinto (Legia), Plaku (Śląsk), Przybylski (Górnik), Rabiola (Piast), Robak (Pogoń), Rogalski (Pogoń), Saganowski (Legia), Sarki (Wisła), Skrzyński (Zawisza), Sloboda (Podbeskidzie), P. Sobolewski (Korona), R. Sobolewski (Górnik), Socha (Śląsk), Stano (Korona), Steblecki (Cracovia), Stevanović (Śląsk), Surma (Ruch), Ślusarski (Lech), Trałka (Lech), Trojanowski (Korona), Ukah (Jagiellonia), Wodecki (Podbeskidzie), Woźniak (Zagłębie), Zbozień (Piast), Zyska (Lechia).

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Gole i asysty w poszczególnych kolejkach:

Kolejka Gole Asysty
1. 20 15
2. 26 20
3. 17 13
4. 20 16
5. 23 20
6. 15 14
7. 28 24
8. 18 14
9. 23 19
10. 19 13
11. 19 15
12. 36 31
13. 16 14
14. 27 22
15. 19 14
16. 24 19
17. 22 21
18. 19 16
19. 31 24
20. 13 12
21. 19 18
22. 17 14
23. 29 20
24. 15 11
25. 13 7
26. 20 15
27. 17 15
28. 23 18
29. 30 24
30 16 10
31. 22 18
Łącznie 633 507
Pokaż całą tabelę

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×