LM: Dziury w obronie Chelsea, gol Torresa nie pomógł, Turan załatwił sprawę (wideo)

Zobacz, jak padały gole w wygranym przez Atletico 3:1 rewanżowym półfinale przeciwko Chelsea. Na listę strzelców wpisali się Fernando Torres, Adrian Lopez, Diego Costa oraz Arda Turan.

Jako pierwszy bramkę we wtorkowym meczu zdobył Fernando Torres, który wykorzystał dokładne dogranie Cesara Azpilicuety. Hiszpan z trafienia przesadnie się nie cieszył, ponieważ jest wychowankiem Atletico i występował w tym klubie od 1995 do 2007 roku, zanim przeniósł się do Anglii.

Na gola Torresa odpowiedział jeszcze przed przerwą Adrian Lopez, któremu asystował Juanfran. W tej sytuacji przysnęło aż trzech obrońców Chelsea, którzy nie zdołali przeciąć niezbyt mocnego podania. Dziury w defensywie The Blues świetnie widoczne były również w 72. minucie, kiedy nieniepokojony Arda Turan doszedł do dośrodkowania i dobitki. [ad=rectangle] Bramka na 2:1 dla Los Colchoneros padła po faulu Samuela Eto'o w polu karnym. Sytuacja nie była zbyt groźna, ale faul Kameruńczyka ewidentny. Jose Mourinho nie powinien mieć o tę decyzję arbitra żadnych pretensje.

Chelsea Londyn - Atletico Madryt 1:3 (1:1)

1:0 - Torres 36' 1:1 - Adrian 44' 1:2 - Costa (k.) 60' 1:3 - Turan 72'