Gorąca atmosfera w Gdyni! Z trybun poleciała szklana butelka!

Podczas meczu Arki Gdynia z Dolcanem Ząbki w pierwszej połowie kilkakrotnie zakotłowało się na murawie. Nie wytrzymali również kibice gospodarzy, którzy na murawę rzucili szklaną butelkę!

Bartosz Wiśniewski

Arka Gdynia walczy na własnym boisku z Dolcanem Ząbki o awans do ekstraklasy. Po ostrym faulu w 19. minucie Adriana Łuszkiewicza zagotowało się na boisku i doszło do przepychanki między zawodnikami. W całe zamieszanie wkroczyli również członkowie sztabów szkoleniowych. Ostatecznie sędzia Sebastian Jarzębak uspokoił sytuację. Kilka chwil później po drugiej stronie boiska z trybun w stronę graczy poleciała szklana butelka.

W związku z tym można spodziewać się dużych kar dla gospodarzy, którzy po pierwszej połowie przegrywają 0:1, mimo że od 30. minuty grają w przewadze jednego gracza. Drugą żółtą kartką został ukarany Łuszkiewicz.