Legioniści trenują z Ruchem Chorzów

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Co najmniej do soboty z Ruchem Chorzów trenować będą dwaj gracze Legii Warszawa. Wypożyczenie jednego z nich jest już niemal pewne.

Wojciech Skaba może nie być jedynym zawodnikiem, który latem przejdzie z Legii Warszawa do Ruchu Chorzów. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przy Cichej od wtorku trenują dwaj gracze klubu z Łazienkowskiej Michał Efir i Patryk Mikita.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Pierwszy z nich, jeśli badania i testy wyjdą dobrze, ma zostać do Ruchu wypożyczony do końca sezonu. Z kolei Mikita może przejść na Cichą na zasadzie transferu definitywnego. Wszystko powinno wyjaśnić się najpóźniej na początku lipca. [ad=rectangle] Do soboty z Niebieskimi trenować będą Piotr Ceglarz oraz Mateusz Michalski. W Chorzowie pojawił się także Rafał Kujawa, który ostatnio bronił barw Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Napastnik był już blisko Ruchu w sierpniu, ale ostatecznie sztab trenerski nie podpisał umowy z piłkarzem, ponieważ z Chorzowa nie odszedł Maciej Jankowski. Obecnie były gracz m.in. ŁKS Łódź ma większe szanse na angaż przy Cichej.

Źródło artykułu: