Gracze Termaliki i Bytovii na testach w Ruchu Chorzów

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Na treningu Ruchu Chorzów pojawiło się dwóch nowych zawodników. Przy Cichej testowani są gracze Termaliki Bruk-Bet Nieciecza i Bytovii Bytów.

Awizowany już wcześniej Piotr Ceglarz z Termaliki Bruk-Bet Nieciecza oraz Mateusz Michalski z Bytovii Bytów pojawili się na testach w Ruchu.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Pierwszy z wymienionych w ostatnim sezonie, z powodu kontuzji, niezbyt często pojawiał się w składzie Słoni. Ceglarz jest pomocnikiem, ma za sobą grę w Podbeskidziu Bielsko-Biała, Śląsku Wrocław (drużyna Młodej Ekstraklasy) i Rakowie Częstochowa. [ad=rectangle] Z kolei Michalski wystąpił w 6 meczach ekstraklasy w barwach Polonii Warszawa. Piłkarz ostatnio bronił barw Bytovii, z którą wywalczył awans do I ligi. Pomocnik jest wychowankiem KS Piaseczno.

We wtorek lub środę awizowany jest przyjazd na Cichą Michała Efira oraz Patryka Mikiti z Legii Warszawa.

Źródło artykułu:

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP. Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!