Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

STS oficjalnym partnerem reprezentacji Polski

Polski Związek Piłki Nożnej podpisał umowę z największą legalną firmą bukmacherską w Polsce - STS. Od 1 sierpnia 2014 roku STS będzie wspierał piłkarską reprezentację Polski jako oficjalny partner.
Artur Długosz
Artur Długosz

Umowa będzie obowiązywać przez dwa lata, obejmując okres eliminacji oraz turnieju EURO 2016.

- Legalna branża bukmacherska w Polsce jest w trudnej sytuacji, płacimy jedne z najwyższych podatków w Europie. Natomiast rynek w 91% jest zdominowany przez nielegalnych operatorów oferujących zakłady bez pozwoleń. Pomimo to zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie współpracy z reprezentacją Polski w piłce nożnej. Jest to naturalny krok w rozwoju STS, największej firmy na legalnym rynku zakładów wzajemnych. Ten ruch być może sprawi, że głos w kwestii ograniczenia szarej strefy, przez którą budżet kraju oraz polski sport tracą co roku setki milionów złotych, stanie się donośniejszy - powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS.


- Jesteśmy zadowoleni z faktu, że Polski Związek Piłki Nożnej pozyskał kolejnego partnera, który chce realizować swoją strategię marketingową poprzez sponsorowanie piłkarskiej reprezentacji Polski - dodał Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

W ramach umowy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej STS zyskał możliwość posługiwania się tytułem "Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski". Logotyp STS znajdzie się m.in. na biletach, programach meczowych czy ściankach do wywiadów, a przekaz informujący o sponsorowaniu pojawi się m.in. na bandach LED wokół boisk oraz na telebimach podczas meczów kadry. Ponadto 400 punktów przyjmowania zakładów STS w całej Polsce zostanie wyposażonych w elementy wystroju związane z reprezentacją Polski.

Umowa pomiędzy Polskim Związkiem Piłki Nożnej a STS będzie obowiązywać przez dwa lata, od 1 sierpnia 2014 roku do 31 lipca 2016 roku.

STS nowym sponsorem reprezentacji Polski. "Chcemy przynieść jej trochę szczęścia"

Źródło: Orange sport/x-news

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
PZPN

Komentarze (4):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×