Bramki z meczu Real Madryt - ACF Fiorentina (wideo)

Już w 4. minucie Cristiano Ronaldo wyprowadził Real Madryt na prowadzenie w meczu towarzyskim z Fiorentiną na Stadionie Narodowym. Wyrównał w 27. minucie Mario Gomez.

Redakcja
Redakcja
Gol na 1:0 Real - Fiorentina 1:0: co za kontra! Gol RonaldoGol na 1:1 Real - Fiorentina 1:1: piękny gol Gomeza Aquilani trafił w poprzeczkę Real - Fiorentina: Aquilani w poprzeczkę Nieuznany gol Di Marii Real - Fiorentina: nieuznany gol! Di Maria na spalonym Nieuznany gol Benzemy Real - Fiorentina: kolejny gol ze spalonego. Tym razem Benzema Ładna oprawa polskich kibiców "Gracias Alfredo". Polscy kibice uczcili pamięć di Stefano! Źródło: TVP S.A.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)