Skrót meczu Flota Świnoujście - Pogoń Siedlce (wideo)

Flota Świnoujście zremisowała z przedostatnią w tabeli Pogonią Siedlce 1:1 w sobotnim meczu 17. kolejki I ligi. Goście prowadzili od 23. minuty po kapitalnym uderzeniu Adriana Dziubińskiego.

Redakcja
Redakcja

Do wyrównania doprowadził w 63. minucie Charles Nwaogu. Na pomeczowej konferencji prasowej trener Floty przyznał ze smutkiem, że drużynę mogą uratować jedynie niedzielne wybory samorządowe. Klub ze Świnoujścia zmaga się bowiem z ogromnymi problemami finansowo-organizacyjnymi i możliwe jest nawet to, że nie przystąpi z tego powodu do rundy wiosennej.

Skrót meczu
Źródło: Orange sport/x-news Trener Floty wygłosił epitafium? "Promykiem nadziei jest tylko dzień wyborczy"
Trener Floty wygłosił epitafium? "Promykiem nadziei jest tylko dzień wyborczy"
Źródło: Orange sport/x-news Trener Pogoni: Obawialiśmy się tego meczu, trudno było poukładać zespół
Trener Pogoni: Obawialiśmy się tego meczu, trudno było poukładać zespół
Źródło: Orange sport/x-news