Przerwany mecz we Wrocławiu (wideo)

W niedzielnym spotkaniu T-Mobile Ekstraklasy Śląsk Wrocław zremisował 1:1 z Pogonią Szczecin. W pewnym momencie sędzia na krótką chwilą zmuszony był jednak przerwać ten mecz.
 Redakcja
Redakcja

Do Wrocławia na mecz miejscowego Śląska z Pogonią Szczecin przyjechało wielu kibiców Portowców. W okolicach 61. minuty sędzia spotkania, Szymon Marciniak z Płocka, na krótką chwilę musiał jednak przerwać tę potyczkę. Na murawie wylądowały bowiem środki pirotechniczne rzucone z sektora zajmowanego przez kibiców Portowców. Po kilkudziesięciu sekundach arbiter wznowił pojedynek, który ostatecznie zakończył się wynikiem 1:1.

Niedzielne spotkanie Śląska z Pogonią Szczecin z trybun Stadionu Wrocław obserwowało 8297 widzów.

Czy kibice Pogoni Szczecin powinni zostać ukarani zakazem wyjazdowym za swoje zachowanie?