Współczuję Krzysztofowi Pilarzowi - wideo komentarze po meczu Cracovia - Jagiellonia

W meczu 18 kolejki T-Mobile Ekstraklasy Cracovia na własnym boisku zremisowała z Jagiellonią Białystok 1:1. Piłkarze nie rozpieszczali kibiców, szczególnie w pierwszej połowie.

Redakcja
Redakcja

Przez pierwsze 45 minut oba zespoły nie oddały celnego strzału na bramkę przeciwnika. Gracze obudzili się po przerwie. W 59. minucie gości na prowadzenie wyprowadził Mateusz Piątkowski. W 70. minucie wyrównał Deniss Rakels. Dla gości to był piąty mecz z rzędu bez zwycięstwa w T-Mobile Ekstraklasie.

Probierz: Sami sobie zabraliśmy punkty
Źródło: T-Mobile Ekstraklasa/x-news Podoliński: Współczuję Krzysztofowi Pilarzowi
Robert Podoliński: Niewiele trzeba, aby nam strzelić gola. Współczuję Krzysztofowi Pilarzowi
Źródło: T-Mobile Ekstraklasa/x-news