Artur Sobiech w krótkim występie doznał kontuzji, kilka tygodni przerwy napastnika

Zdjęcie okładkowe artykułu: East News /  /
East News / /

Polski napastnik Hannoveru 96 doznał kontuzji w pojedynku ligowym w ramach 14. kolejki Bundesligi. W tym roku nie pojawi się już na placu gry.

W tym artykule dowiesz się o:

Artur Sobiech w sobotnim pojedynku z VfL Wolfsburg (1:3) wszedł do gry dopiero na ostatni kwadrans. Przed końcowym gwizdkiem doznał kontuzji więzozrostu w prawej nodze i czeka go przymusowa przerwa, która według portalu sport1.de potrwa przez co najmniej kilka tygodni. W tej rundzie napastnika Hannoveru 96 nie zobaczymy już zatem na boiskach Bundesligi. [ad=rectangle] 24-letni piłkarz w bieżącym sezonie nie opuścił jeszcze ani jednego spotkania drużyny Tayfuna Korkuta, ale tylko trzykrotnie pojawił się w podstawowym składzie. W ostatnich tygodniach jego najdłuższy występ trwał 18 minut. Spośród napastników lepsze notowania u trenera mają bowiem Joselu oraz Jimmy Briand.

Sobiech ma w bieżących rozgrywkach w dorobku bramkę strzeloną przeciwko Hamburgerowi SV (2:0) oraz asystę w meczu z TSG 1899 Hoffenheim (3:4).