Łukasz Teodorczyk zdobył gola dla Dynama w meczu z uczestnikiem Ligi Mistrzów

Łukasz Teodorczyk po dwóch meczach kontrolnych Dynama Kijów ma już na koncie trzy gole. We wtorek reprezentant Polski posłał piłkę do bramki szwajcarskiego FC Basel.

Konrad Kostorz
Łukasz Teodorczyk w poniedziałek przebywał na murawie przez 45 minut i strzelił dwie bramki rezerwom Borussii M'gladbach. Tym razem trener Sergiej Rebrow posłał Polaka na murawę w 52. minucie i niewiele później "Teo" cieszył się z trafienia po wykończeniu akcji Younesa Belhandy oraz Witalija Bujalskiego.
Ukraińcy prowadzili już z uczestnikiem Ligi Mistrzów 2:0, ale ostatecznie doznali porażki po dwóch strzałach Breel Donald Embolo oraz rozstrzygającym golu Matiasa Delgado z rzutu karnego. Dynamo ma jeszcze sporo czasu, by poprawić formę, ponieważ pierwszy mecz o punkty rozegra dopiero 19 lutego.

FC Basel - Dynamo Kijów 3:2 (0:1)
0:1 - Vida 10'
0:2 - Teodorczyk 64'
1:2 - Embolo 67'
2:2 - Embolo 79'
3:2 - Delgado (k.) 89'