Sparingowo: Remis Jagiellonii Białystok z Gruzinami

W rozegranym w Belek meczu sparingowym Jagiellonia Białystok zremisowała z FC Dila Gori 1:1. Jedyną bramkę dla ekipy z Podlasia zdobył Karol Świderski.

Łukasz Witczyk
Dla Jagiellonii Białystok był to drugi mecz sparingowy rozegrany podczas zgrupowania w Turcji. Jako pierwsi prowadzenie objęli Gruzini. Jeden z zawodników drugiej drużyny gruzińskiej ekstraklasy wykorzystał błąd Krzysztofa Barana i umieścił piłkę w bramce.
Wyrównującego gola tuż przed zakończeniem pierwszej połowy zdobył Karol Świderski, który otrzymał podanie od Mateusza Piątkowskiego. W drugich 45 minutach bramkowych sytuacji było zdecydowanie mniej. Po obu drużynach widać było zmęczenie przedsezonowymi przygotowaniami.

Jagiellonia Białystok - FC Dila Gori 1:1 (1:1)

Bramka dla Jagiellonii: Karol Świderski (45')

Jagiellonia Białystok: Baran - Straus, Pawlik, Pajnowski, Tymiński (65' Maliszewski), Prusaczyk (57' Kaczmarczyk), Augustyniak, Świderski (87' Koncewicz), Gajko (46' Tuszyński), Mackiewicz, Piątkowski (57' Piechniak).