I liga gr. 2 futsalu: Remis KS Gniezno w Białymstoku

Bardzo niewiele dzieliło piłkarzy KS Gniezno od zwycięstwa w wyjazdowym meczu rozgrywek ogólnopolskich futsalu I ligi gr. 2. Jednak nieco ponad minutę przed zakończeniem spotkania biało-czerwoni stracili drugą bramkę. Mecz dziesiątej kolejki ligowej z MOKS Słoneczny Stok Białystok zakończył się remisem 2:2.

Mateusz Klejborowski

Punkt wywalczony przez KS Gniezno w Białymstoku i tak można uznać za niespodziankę, bowiem to gospodarze byli stawiani w roli faworytów przed tym spotkaniem. Gnieźnianom pozostał niedosyt, bowiem od sprawienia sensacji dużego kalibru dzieliła nich nieco ponad minuta.

MOKS Słoneczny Stok Białystok - KS Gniezno 2:2 (1:1)

Bramki dla Białegostoku: Muczyński, Osypisk.

Bramki dla KS Gniezno: Goździewski, Kapsa.

Skład MOKS Słoneczny Stok Białystok: Geniusz, Citko, Tchórznicki, Osypiuk, Pieczywek, Andzielewicz, Gryszkiewicz, Ostaszewski, Szczawiński, Malinowski, Muczyński.

Skład KS Gniezno: Wasielewski, Fitt, Heliasz, Konieczny, Zamiar, Kaźmierczak, Sawicki, Goździewski, Śniegowski, Kapsa, Roszak, Hoeft.

Teraz zespół KS Gniezno czeka kolejne spotkanie mistrzowskie. Już sobotę 13 grudnia w ostatnim meczu w rundzie zasadniczej rywalem biało-czerwonych w hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego w Gnieźnie będzie ekipa Stollar Suwałki. Początek tej potyczki zaplanowano na godzinę 20.00

Oglądaj NA ŻYWO mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!