Sparingowo: Sandecja lepsza od Rozwoju

Drużyna z Nowego Sącza kontynuuje cykl regularnych gier kontrolnych. W sobotę był remis 1:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała, teraz udało się pokonać drugoligowy zespół z Katowic.

Pierwsza połowa świetnie ułożyła się dla Sandecji, która powinna prowadzić 3:0, ale Bartłomiej Dudzic w 25. minucie nie wykorzystał rzutu karnego. Mimo to zespół Rozwoju nie zdołał dogonić będących na fali wznoszącej biało-czarnych. Katowiczanie zakończyli tym sparingiem obóz przygotowawczy w Zakopanem.
[ad=rectangle]
W zespole Sandecji nie zagrał napastnik Mouhamadou Traore, który najprawdopodobniej nie będzie już grał dla nowosądeckiej drużyny. Ponadto kontuzja wykluczyła z występu stopera Przemysława Szarka.

Sandecja Nowy Sącz - Rozwój Katowice 2:1 (2:0)
1:0 - Bartłomiej Dudzic 28'
2:0 - Mateusz Bartków 41'
2:1 - Damian Gacki 51'

Sandecja:
I połowa: Julian Grzegorczyk - Marcin Makuch, Cheikh Niane, Kamil Słaby, Kamil Hempel - Adrian Danek, Szymon Kuźma, Mateusz Bartków, Kamil Kurowski, Armand Ella - Bartłomiej Dudzic.

II połowa: Marek Kozioł - Sebastian Szczepański, Dawid Szufryn, Kamil Słaby (65' Cheikh Niane), Bartosz Sobotka - Maciej Bębenek, Matej Nather, Rudolf Urban, Filip Piszczek, Fabian Fałowski - Dawid Janczarzyk.

Rozwój: Maciej Budka - Szymon Kapias, Łukasz Kopczyk, Karol Króliczek (46' Przemysław Gałecki), Łukasz Winiarczyk - Przemysław Szkatuła (46' Piotr Azikiewicz), Przemysław Bella (65' Sebastian Gielza), Damian Gacki, Robert Tkocz (80' Bartosz Nowotnik), Mateusz Mazurek (46' Patryk Kun) - Tomasz Wróbel.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!