Chiny: Gol i zmarnowana "11" Krzysztofa Mączyńskiego

Zdjęcie okładkowe artykułu:  /
/

W sobotnim meczu 3. kolejki chińskiej ekstraklasy z Shanghai Shenxin (2:1) swojego pierwszego gola w sezonie zdobył [tag=5115]Krzysztof Mączyński[/tag] z [tag=40995]Guizhou Renhe[/tag].

W tym artykule dowiesz się o:

Wychowanek krakowskiej Wisły wpisał się na listę strzelców w 59. minucie gry, doprowadzając do wyrównania 1:1. Osiem minut później mógł podwyższyć prowadzenie swojego zespołu, ale zmarnował rzut karny - golkiper rywali obronił jego uderzenie z 11 metrów. Na szczęście dla Polaka w 78. minucie gry zwycięskiego gola dla jego drużyny zdobył Ricardo Santos. [ad=rectangle] To premierowe zwycięstwo Guizhou Renhe w sezonie 2015. W dwóch pierwszych kolejkach nowej edycji mistrzostw Chin zespół Mączyńskiego doznał dwóch porażek.

Guizhou Renhe - Shanghai Shenxin 2:1 (0:1) 0:1 - Jiawei 42' 1:1 - Mączyński 59' 2:1 - Santos 78'