WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Kończą się kontrakty w Sandecji Nowy Sącz. Rozpoczęły się negocjacje

Dużo dzieje się ostatnio w małopolskim pierwszoligowcu. Drużyna zawodzi na boisku, ale mimo to władze obdarzyły zaufaniem trenera Dariusza Wójtowicza. Teraz pora na rozmowy z piłkarzami.
Krzysztof Niedzielan
Krzysztof Niedzielan

Dariusz Wójtowicz w sobotę po meczu z Drutex-Bytovią Bytów poprosił władze o ocenę swojej pracy i poruszenie tematu ewentualnego odejścia z klubu. We wtorek zarząd Sandecji podjął decyzję o pozostawieniu 49-letniego szkoleniowca na stanowisku. Ta sprawa się wyjaśniła, ale należało też pomyśleć o przyszłości, bo sporej grupie piłkarzy wygasają umowy z dniem 30 czerwca tego roku.


Mowa aż o ośmiu zawodnikach. W tym gronie są Maciej Bębenek, Matej Nather, Łukasz Radliński, Kamil Słaby, Fabian Fałowski, Rudolf Urban, Cheikh Niane i Marcin Makuch. W środę prezes Andrzej Danek i dyrektor Paweł Cieślicki udali się do klubu na rozmowy. Pierwsze efekty powinny być widoczne najpóźniej w przyszłym tygodniu. - Uważam, że trzon drużyny musi zostać i potrzebujemy też wzmocnień - komentuje prezes Danek.

Fatalne wyniki i dopiero 14. pozycja w I-ligowej tabeli wpłynęły negatywnie na atmosferę w zespole, ale po ostatnich wydarzeniach pojawiło się światełko w tunelu. Po tym jak trener Wójtowicz uzależnił swoją przyszłość w klubie od decyzji zarządu, odbyło się też spotkanie zawodników, sztabu szkoleniowego i zarządu. W ten sposób udało się też wyjaśnić nieporozumienia. Jaki to przyniesie efekt? Pierwsza weryfikacja w niedzielę, gdy Sandecja Nowy Sącz zagra na wyjeździe z Pogonią Siedlce.

Dariusz Wójtowicz zostaje w Sandecji. Trener z kredytem zaufania

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×