Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Klasyfikacja Fair Play I ligi: Bramkarz Drutexu-Bytovii o krok od pauzy

[tag=8204]Tomasz Laskowski[/tag] rozegrał dziesięć meczów i trzykrotnie był karany żółtymi kartkami. Z kolei piłkarze Stomilu Olsztyn ustrzegli się upomnień.
Paweł Patyra
Paweł Patyra

Upomnienia w 30. kolejce:

Żółte kartki: Glauber, Łukasiewicz (Arka), Bednarski, Hirskyj, Sędziak (Chrobry), Jakubik, Klepczarek, Matuszek (Dolcan), Bajić, Laskowski, Wilczyński (Drutex-Bytovia), Pitry (GKS K.), Dymowski, Gieraga (2), Szczęsny (GKS T.), Błąd (KGHM Zagłębie), Bartczak, Lafrance, Woźniczka (2) (Miedź), Jaroch, Kłus, Piter-Bucko (Olimpia), Dzięgielewski, Dziubiński, Grzesik, Kosiorowski (Pogoń), Kuźma (2), Szufryn (Sandecja), Janeczko, Jarecki, Kopacz, Paluchowski (Termalica Bruk-Bet), Kwiek D., Zgrada (Widzew), Atanacković (Wigry), Szymiński (Wisła).
Czerwone kartki: Frańczak (GKS K.), Gieraga (GKS T.), Lafrance (Miedź), Kuźma (Sandecja), Tadrowski (Widzew).

W 31. kolejce nie zagrają: Łukasiewicz (Arka), Markowski (Chojniczanka), Pitry (GKS K.), Błąd (KGHM Zagłębie), Jaroch (Olimpia), Dzięgielewski, Dziubiński, Grzesik (Pogoń) - 4 żółte kartki; Gieraga (GKS T.) - 5 żółtych kartek; Klepczarek (Dolcan), Woźniczka (Miedź) - 8 żółtych kartek; Piesio (Dolcan), Frańczak (GKS K.), Tadrowski (Widzew) - czerwone kartki.
Szymiński (Wisła) będzie pauzował w 32. kolejce.

Zagrożeni pauzą: Glauber (Arka), Iwanicki, Lisowski, Mikołajczak, Niedziela, Siemaszko (Chojniczanka), Bednarski, Gąsior, Janicki, Sędziak (Chrobry), Kądzior, Leszczyński (Dolcan), Kryszak, Laskowski, Surdykowski (Drutex-Bytovia), Nwaogu (Flota), Bukowiec, Dymowski, Radzewicz, Wawrzynkiewicz (GKS T.), Jach, Kwiek A., Piątek Ł., Woźniak (KGHM Zagłębie), Lenkiewicz, Szczepaniak (Miedź), Calderon, Chietino, Ogrodnik, Paczkowski, Ratajczak, Tarachulski (Pogoń), Kuźma, Szarek (Sandecja), Bucholc, Głowacki Piotr, Maczułenko, Skoba (Stomil), Kupczak, Sołdecki (Termalica Bruk-Bet), Injac, Pidwirnyj, Wrzesiński (Widzew), Bartkowski, Biel (Wigry), Ilijew, Kacprzycki, Ruszkul, Stępiński (Wisła) - 3 żółte kartki; Nalepa (Arka), Zawistowski (Chojniczanka), Michalec (Chrobry), Matuszek (Dolcan), Jakóbowski, Mąka, Wilczyński (Drutex-Bytovia), Dybiec (Pogoń), Czarnecki (Stomil) - 7 żółtych kartek; Bartoszewicz (Miedź) - 11 żółtych kartek.


Upomnienia ogółem:

Arka Gdynia:
Żółte kartki: Abbott (4), Alan (4), Calderon, Glauber (3), Jagiełło, Kowalski (4), Lech (2), Ława (6), Łukasiewicz (4), Marcjanik (2), Marcus Vinicius, Nalepa (7), Skowron, Sobieraj (8), Szubert, Warcholak (6), Wojowski.
Czerwone kartki: Alan, Nalepa, Sobieraj (2), Warcholak, Wojowski.

Chojniczanka Chojnice:
Żółte kartki: Chyła (6), Czerwiński P. (4), Feciuch (10), Gancarczyk (2), Grzelak (4 - 2 w Chojniczance i 2 we Flocie), Iwanicki (3), Jankowski (4), Kieruzel (8), Leśniewski, Lisowski W. (3), Markowski (4), Mikołajczak (10), Niedziela (3), Pietruszka (4), Podleśny (2), Radler (2), Siemaszko (3), Suchocki, Zawistowski (7).
Czerwone kartki: Czerwiński P., Kieruzel, Mikołajczak, Niedziela.

Chrobry Głogów:
Żółte kartki: Ałdaś (3), Bednarski (3), Bogusławski (6), Byrtek (4), Danielak (4), Gąsior (3 - 2 w Chrobrym i 1 w Pogoni), Hałambiec (5), Hirskyj (2), Hudyma, Ilków-Gołąb (6), Janicki (3), Kościelniak, Michalec (7), Oruba, Piotrowski (5), Pisarczuk (2), Samiec (6), Sędziak (3), Szałek (3), Szczepaniak (2), Szopa, Ulatowski (6), Ziemniak (4).
Czerwone kartki: Piotrowski, Ziemniak (3).

Dolcan Ząbki:
Żółte kartki: Bartlewski, Cichocki (5), Długołęcki (2), Gołębiewski (5 - 3 w Dolcanie i 2 w Drutex-Bytovii), Grzelak Rafał II (6), Jakubik (5), Kądzior (3), Klepczarek (8), Leszczyński (3), Łuszkiewicz (10), Matuszek (7), Mazek, Mikita (2), Neumann, Osoliński, Piesio (7), Świerblewski (6), Tadrowski (5), Tarnowski, Wiśniewski (2), Zembrowski.
Czerwone kartki: Piesio, Świerblewski (Dolcan).

Drutex-Bytovia Bytów:
Żółte kartki: Bajić (6), Bąk (2), Chojnacki, Gołębiewski (2), Jakóbowski (7), Jasiński (4), Jastrzembski (6), Juraszek (2), Kikut (2), Kryszak (3), Laskowski (3), Mandrysz (5), Mąka (7), Oszmaniec, Piątek Karol (6), Pietroń (4), Socha, Surdykowski (3), Szewczyk, Wilczyński (7), Wojach, Wróbel Ł..
Czerwona kartka: Wróbel Ł..

Flota Świnoujście:
Żółte kartki: Brljak, Brud (5), Bujok (2), Cienciała (2), Daniel, Grzelak Rafał I (2), Kamiński S. (5), Kocot (2), Kort, Lisowski P. (2), Margol (2), Niewiada (4), Nwaogu (3), Olszar (4), Opałacz (10), Reca (4), Retlewski, Sołowiej (5), Stasiak (8).
Czerwone kartki: Brljak, Cienciała, Lisowski, Sołowiej.

GKS Katowice:
Żółte kartki: Bętkowski (4), Bodziony (2), Cholerzyński (6), Czerwiński A. (4), Duda S. (9), Frańczak (7 - 3 w GKS i 4 w Sandecji), Goncerz (5), Januszkiewicz, Jurkowski (4), Kamiński M. (5), Kujawa, Petasz (4), Pielorz (4), Pietrzak (6), Pitry (4), Sobotka, Szołtys, Wołkowicz (6).
Czerwone kartki: Bucek, Frańczak, Goncerz, Jurkowski, Petasz, Pielorz, Wołkowicz.

GKS Tychy:
Żółte kartki: Bąk (2), Biskup M. (2), Bocian (4), Bukowiec (3), Dymowski (3), Gieraga (5), Grzeszczyk (9 - 3 w GKS T. i 6 w Sandecji), Grzybek (9), Igaz, Kosiec (4), Kowalczyk (6), Kożans (2), Masternak (2), Mączyński (8), Nitkiewicz (4), Omić (5), Otręba, Porębski (2), Przyrowski (2), Radzewicz (3), Ruskovsky, Smółka, Szczęsny (6), Trochim (4), Wawrzynkiewicz (3), Wodecki (4), Wrana, Zganiacz (4).
Czerwone kartki: Bukowiec, Gieraga, Grzybek, Mączyński, Nitkiewicz, Omić (3), Trochim.

KGHM Zagłębie Lubin:
Żółte kartki: Błąd (4), Bonecki (6), Cotra (5), Dąbrowski, Forenc (2), Godal (5), Guldan (4), Jach (3), Janoszka (5), Kubicki (2), Kwiek A. (3), Papadopulos (5), Piątek Krzysztof (2), Piątek Ł. (3), Rakowski, Stolarski, Todorovski (4), Tosik (5), Woźniak (3).
Czerwone kartki: Bonecki, Godal, Tosik.

Miedź Legnica:
Żółte kartki: Bartczak (5), Bartoszewicz (11), Brożyna, Cierpka (6), Feruga (4), Garuch (8), Kakoko (2), Labukas, Lafrance (9), Lenkiewicz (3), Łobodziński (5), Midzierski (6), Szczepaniak (3), Woźniczka (8), Zgarda (3).
Czerwone kartki: Bartczak, Bartoszewicz, Cierpka, Lafrance, Midzierski, Szczepaniak, Woźniczka, Zgarda.

Olimpia Grudziądz:
Żółte kartki: Aleksander (2), Andelković (2), Banasiak (2), Bielawski, Jaroch (4), Kaczmarek (6), Kłus (5), Kurowski (2), Łabędzki (4), Piter-Bucko (9), Popović (5), Rogalski (5), Smoliński (5), Szczot (4), Woźniak (2), Zalepa.
Czerwone kartki: Andelković, Kaczmarek, Piter-Bucko.

Pogoń Siedlce:
Żółte kartki: Calderon (3 - 2 w Pogoni i 1 w Arce), Chietino (3), Chirri, Djousse, Drażba, Dybiec (7), Dzięgielewski (4), Dziubiński (4), Gąsior, Grudniewski, Grzesik (4), Guzek (2), Kaby (5), Kosiorowski (5), Kozaczyński, Lewandowski (8), Ogrodnik (3), Paczkowski (3), Ratajczak (3), Rodak (4), Tarachulski (3), Tataj, Tobjasz, Witan, Wójcik K. (2), Wójcik Ł. (2).
Czerwone kartki: Dybiec, Lewandowski.

Sandecja Nowy Sącz:
Żółte kartki: Bartków (4), Bębenek (8), Cicman (2), Danek, Dudzic (2), Ella, Frańczak (4), Gerkenaszwili, Grzeszczyk (6), Kalisz, Kozioł, Kuźma (3), Makuch (5), Nather (2), Niane (8), Radliński (2), Słaby (8), Szarek (3), Szczepański (8), Szufryn (9), Traore (2), Urban.
Czerwone kartki: Grzeszczyk, Kuźma, Nather, Niane, Szarek, Szczepański, Szufryn.

Stomil Olsztyn:
Żółte kartki: Berezowskyj (9), Bucholc (3), Czarnecki (7), Darmochwał (2), Głowacki Paweł (2), Głowacki Piotr (3), Jamróz (4), Jegliński, Koprucki, Kowal (6), Łukasik (2), Maczułenko (3), Mroczkowski, Skiba (2), Skoba (3), Szymonowicz (4), Trzeciakiewicz (2), Wełna (6), Żwir (2).
Czerwone kartki: Berezowskyj, Maczułenko, Mroczkowski.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza:
Żółte kartki: Biskup J. (5), Chomiuk, Czerwiński J. (6), Drozdowicz (4), Foszmańczyk, Fryc (2), Janeczko (5), Jarecki (6), Kaczmarczyk (5), Kamiński D. (2), Kopacz (5), Kupczak (3), Maslo, Nowak S., Paluchowski, Pleva (8), Plizga, Smuczyński, Sołdecki (3), Wróbel J..
Czerwone kartki: Jarecki, Pleva.

Widzew Łódź:
Żółte kartki: Augustyniak (4), Batrović, Bernhardt, Broź, Czapliński, del Toro (2), Duda A. (4), Hamzić, Injac (3), Janiec (2), Kasperkiewicz, Kasprzak (10), Kimura, Kozłowski (6), Krakowiak, Kwiek D. (5), Lisowski T., Mroziński (8), Nishi (2), Nowak Krystian (4), Osmanaj (2), Pidwirnyj (3), Rybicki, Stępiński, Wrzesiński (3), Zgarda (6 - 3 w Widzewie i 3 w Miedzi).
Czerwone kartki: Lisowski T., Mroziński, Tadrowski.

Wigry Suwałki:
Żółte kartki: Adamek (2), Atanacković, Bartkowski (3), Biel (3), Bogusz (8), Drągowski (2), Jarzębowski (4), Karankiewicz (6), Kopczyński (5), Lauryn (5), Mackiewicz (2), Michałowski, Moneta, Radzio, Rafalskis (4), Salik, Sernas, Tarnowski (2), Tuttas, Wenger, Wichtowski (4), Widejko, Wójcik Ł., Valskis (4), Żebrowski.
Czerwone kartki: Bogusz, Karankiewicz, Radzio, Wichtowski, Valskis.

Wisła Płock:
Żółte kartki: Darmochwał (4 - 2 w Wiśle i 2 w Stomilu), Góralski (6), Hiszpański (4), Ilijew (3), Janus, Kacprzycki (3), Kiełpin (2), Kostrzewa (5), Lebedyński, Magdoń (2), Radić (2), Ruszkul (3), Sielewski (4), Stefańczyk (6), Stępiński (3 - 2 w Wiśle i 1 w Widzewie), Szymiński (4), Wlazło (5), Zyska.

Miejsce Drużyna Żk CzK K+/K-
1 Wisła Płock 54 0 6/2
2 Drutex-Bytovia Bytów 78 1 9/6
3 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 62 2 5/4
4 Pogoń Siedlce 73 2 3/10
5 Dolcan Ząbki 80 2 4/4
6 Olimpia Grudziądz 59 3 4/5
7 Stomil Olsztyn 63 3 4/3
8 KGHM Zagłębie Lubin 64 3 3/1
9 Flota Świnoujście 64 4 2/4
10 Widzew Łódź 72 4 4/8
11 Chojniczanka Chojnice 78 4 6/1
12 Chrobry Głogów 79 4 4/6
13 Arka Gdynia 59 5 6/1
14 Wigry Suwałki 64 5 3/7
15 Miedź Legnica 74 6 7/6
16 GKS Katowice 70 7 2/4
17 Sandecja Nowy Sącz 82 7 12/7
18 GKS Tychy 95 9 6/10


"K+" - karne podyktowane dla zespołu, "K-" - karne podyktowane przeciwko drużynie.
O wyższej pozycji w tabeli decyduje kolejno: mniejsza liczba czerwonych, żółtych kartek, a następnie ilość podyktowanych rzutów karnych przeciwko zespołowi i miejsce w tabeli ligowej po danej kolejce.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×