Sparingowo: Sądeczanie przegrali na Słowacji

Piłkarze Sandecji musieli uznać wyższość MFK Zemplin Michalovce. Beniaminek słowackiej Ekstraklasy zwyciężył skromnie 1:0. Mecz rozegrano na stadionie w Popradzie.

W tym artykule dowiesz się o:

Jedyna bramka padła w 25. minucie. Akcja Słowaków zaczęła się od straty przy wyprowadzaniu piłki na połowie Sandecji. Na listę strzelców wpisał się Dominik Kunca. Po zmianie stron Maciej Małkowski trafił do siatki, ale wcześniej sędzia dopatrzył się faulu w ataku i gol nie został uznany.
[ad=rectangle]
Warto odnotować występ Arkadiusza Aleksandra, który jest bliski podpisania kontraktu z sądecką drużyną. 35-letni napastnik to wychowanek Zawady Nowy Sącz, ale też zawodnik z przeszłością w zespole biało-czarnych. Spędził w nim 3,5 roku.

Zemplin Michalovce - Sandecja Nowy Sącz 1:0 (1:0)
Sandecja:

Marek Kozioł - Michał Szeliga, Dawid Szufryn, Przemysław Szarek, Marcin Makuch - Bartłomiej Dudzic, Grzegorz Baran, Matej Nather, Bartłomiej Kasprzak, Maciej Małkowski - Arkadiusz Aleksander.

W II połowie wystąpili także: Sebastian Szczepański, Kamil Słaby, Łukasz Nowak, Mateusz Bartków, Adrian Danek, Szymon Kuźma.