Byli piłkarze Widzewa Łódź na treningu Pogoni

We wtorek na treningu biało-niebieskich pojawiło się pięciu nowych graczy. Wśród nich był między innymi Mariusz Rybicki oraz Adam Duda.

Jakub Artych
Jakub Artych
W ostatnich dniach w Pogoni Siedlce pojawia się wielu testowanych zawodników. Trener Marcin Sasal w dalszym ciągu potrzebuje 3-4 wzmocnień, które są niezbędne, aby ekipa z Mazowsza z powodzeniem mogła rywalizować w I lidze. We wtorek na treningu biało-niebieskich pojawiło się kilku zawodników z ciekawym CV.
Najbardziej znanym graczem jest z pewnością Mariusz Rybicki. Wychowanek SMS-u Łódź w ekstraklasie zadebiutował w sezonie 2011/2012. Łącznie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, 22-letni zawodnik rozegrał 61 spotkań. Oprócz Rybickiego, w Siedlcach pojawił się też inny były widzewiak - Adam Duda. Co ciekawe, włodarze Pogoni zainteresowani byli napastnikiem już 12 miesięcy temu. Wówczas sternicy z Siedlec zdecydowali się zatrudnić Macieja Tataja.
Mariusz Rybicki zagra w Pogoni? Mariusz Rybicki zagra w Pogoni?
Nowym graczem na treningu Pogoni był również Kamil Juraszek. 24-letni zawodnik w przeszłości reprezentował barwy między innymi Śląska Wrocław i Arki Gdynia. Ostatnio występował natomiast w I-ligowej Drutex-Bytovii Bytów.

Pod okiem Marcina Sasala trenował ponadto król strzelców IV ligi mazowieckiej (północ) Michał Bondara oraz 16-letni junior Michał Michalak.

Większość zawodników będzie sprawdzana w środowym sparingu z Motorem Lublin. Początek spotkania o godz. 11:30 na bocznym boisku Areny Lublin.

Czy Mariusz Rybicki byłby wzmocnieniem Pogoni Siedlce?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×