Dawid Jabłoński nowym piłkarzem Stali Stalowa Wola

Dawid Jabłoński został nowym piłkarzem II-ligowej Stali Stalowa Wola. Do klubu z Podkarpacia zawodnik I-ligowej Wisły Płock został wypożyczony na rok.

Artur Długosz
Artur Długosz
20-letni pomocnik jest wychowankiem ULKS Ciółkowo, ale szybko trafił do Wisły Płock w której spędził osiem sezonów. Dawid Jabłoński nie miał jednak pewnego miejsca w składzie. W drużynie z Płocka w minionym sezonie zagrał w 11 spotkaniach I ligi, strzelając między innymi bramkę w meczu z Widzewem Łódź.
Teraz Jabłoński został na rok wypożyczony do Stali Stalowa Wola. Poza tym piłkarzem latem do drużyny zielono-czarnych trafili już Mateusz Jagiełło, Dawid Przezak oraz Konrad Zacharski.

Barw Stalówki nie będą już natomiast reprezentować Łukasz Sekulski, Michał Czarny, Dawid Kałat, Michał Michałek, Patryk Tur, Dawid Wołoszyn i Przemysław Żmuda.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×