Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

LE: Potencjalni rywale Legii, Jagiellonii i Śląska

Znany jest już podział na grupy przed piątkowym losowaniem III rundy eliminacji Ligi Europy. Legia Warszawa, Śląsk Wrocław i Jagiellonia Białystok poznały swoich potencjalnych przeciwników.
 Redakcja
Redakcja

Losowanie par III rundy eliminacji Ligi Europy zostanie przeprowadzone w piątek o godzinie 13.00. Wcześniej UEFA zespoły podzieliła na koszyki, zawężając tym samym grono potencjalnych rywali, z którymi mogą zmierzyć się polskie ekipy.


Grupa 2

Zespoły rozstawione:

1. FC Kopenhaga (DEN) / Newtown AFC (WAL)
2. AS Saint-Etienne (FRA)
3. NK Lokomotiva (CRO) / PAOK FC (GRE)
4. CF Belenenses (POR)
5. Hapoel Beer Sheva FC (ISR) /FC Thun (SUI)
6. KR Reykjavik (ISL) / Rosenborg BK (NOR)

Zespoły nierozstawione:

7. Śląsk Wrocław (POL) / IFK Goeteborg (SWE)
8. FK Jablonec (CZE)
9. Skonto FC (LVA) / Debreceni VSC (HUN)
10. FC Spartak Trnava (SVK) / Linfield FC (NIR)
11. FC Vaduz (LIE)/Nomme Kalju FC (EST)
12. ASA Targu Mures (ROU)

Grupa 3

Zespoły rozstawione:

1. FC Rubin Kazan (RUS)
2. Legia Warszawa (POL) / FC Botoşani (ROU)
3. UC Sampdoria (ITA)
4. Southampton FC (ENG)
5. Randers FC (DEN) / IF Elfsborg (SWE)
6. FC Zoria Ługańsk (UKR)

Zespoły nierozstawione:

7. Vitesse Arnhem (NED)
8. SK Sturm Graz (AUT)
9. Charleroi SC (BEL) / Beitar Jerusalem FC (ISL)
10. Vojvodina Nowy Sad (SRB) / FK Spartaks Jurmala (LVA)
11. Shamrock Rovers FC (IRL) / Odds BK (NOR)
12. FK Kukesi (ALB) / FK Mladost Podgorica (MNE)

Grupa 5

Zespoły rozstawione:

1. Vitoria SC (POR)
2. Trabzonspor AS (TUR) / FC Differdange 03 (LUX)
3. Athletic Club (ESP)
4. FC Krasnodar (RUS)
5. NK Koper (SVN) / HNK Hajduk Split (CRO)
6. Jagiellonia Białystok (POL) / AC Omonia (CYP)

Zespoły nierozstawione:

7. SK Slovan Bratysława (SVK) / University College Dublin AFC (IRL)
8. SCR Altach (AUT)
9. PFC Beroe Stara Zagora (BUL)  / Broendby IF (DEN)
10. FH Hafnarfjordur (ISL) /Inter Bakı PIK (AZE)
11. FK Mlada Boleslav (CZE) / Stromsgodset IF (NOR)
12. FK Jelgava (LVA) / FK Rabotnicki (MKD)

Robert Lewandowski z... wąsem

Źródło: Agencja TVN/x-news

Czy przynajmniej jeden polski zespół awansuje do fazy grupowej Ligi Europy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
UEFA

Komentarze (7):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×