Joergen Lennartsson: Chciałbym podziękować Śląskowi

Szwedzki zespół IFK Goeteborg okazał się zbyt mocny dla Śląska Wrocław. W pierwszym spotkaniu tych obu drużyn padł bezbramkowy remis, lecz w rewanżu drużyna WKS-u przegrała 0:2.

Artur Długosz
Liga Europy nie dla Śląska Wrocław. Drużyna prowadzona przez Tadeusza Pawłowskiego w dwumeczu w II rundzie eliminacji przegrała 0:2 z IFK Goeteborg. - Chciałbym podziękować Śląskowi za dwa bardzo wymagające mecze. Myślę, że w czwartek fantastycznie zagraliśmy w drugiej połowie. W pierwszej części goście potrafili powstrzymać naszą jakość - drużyny, jak i poszczególnych graczy - mówił po czwartkowym spotkaniu Joergen Lennartsson, trener Szwedów.
O ile pierwsza połowa czwartkowego spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem, to po zmianie stron gole zdobywali już tylko gospodarze. - W drugiej pokazaliśmy się z dużo lepszej strony. W przerwie byliśmy pewni siebie i dlatego pokazaliśmy dużą jakość w rozgrywaniu piłki w dalszych fragmentach meczu. Pierwsza połowa była tylko niezła, druga była za to fantastyczna - podsumował szkoleniowiec.

Źródło: slaskwroclaw.pl

Śląsk nie sprostał anielskim mocom! Szwedzi grają dalej - relacja z meczu IFK Goeteborg - Śląsk Wrocław