Oficjalnie: Piotr Ceglarz zawodnikiem Pogoni

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

W ostatnim dniu okienka transferowego drużyna z Siedlec zakontraktowała nowego gracza. W barwach biało-niebieskich od następnego meczu zobaczymy Piotra Ceglarza.

23-letni Piotr Ceglarz w swojej karierze występował w Rekordzie Bielsko-Biała, Rakowie Częstochowa czy Termalice Bruk-Bet Nieciecza. W ostatnim czasie pomocnik reprezentował barwy GKS-u Katowice, w którym w poprzednim sezonie rozegrał 26 spotkań. Od czerwca Piotr Ceglarz pozostawał jednak bez klubu. [ad=rectangle] W przerwie letniej 23-letni trenował między innymi z III-ligowym LKS-em Czaniec. Ostatecznie Ceglarz jest drugim zawodnikiem, który po sezonie zamienił Katowice na Siedlce. Wcześniej na podobny ruch zdecydował się Krzysztof Bodziony, który szybko wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie biało-niebieskich.

Drużynie z Siedlec nie udało się natomiast zakontraktować Cezarego Demianiuka, który zdecydował się bowiem przyjąć ofertę GKS-u Bełchatów. - Od jakiegoś czasu rozmawialiśmy z Czarkiem Demianiukiem, o jego powrocie na tę rundę do Siedlec. W czwartek Czarek zrezygnował z naszej oferty i podjął inną decyzję. Trzeba mu życzyć powodzenia, chociaż wiem, że ten zawodnik bardzo by nam pomógł - tłumaczył kilka dni temu trener Marcin Sasal. W zespole z Mazowsza nie zagra już Adrian Dziubiński. Wychowanek Beniaminka Radom spędził w Pogoni 3,5 roku. Przez ten czas w biało-niebieskich barwach wystąpił w 102 meczach ligowych, w których zdobył 25 bramek. Pomocnik rozwiązał kontrakt z klubem z Siedlec za porozumieniem stron.

Źródło artykułu: