Sparingowo: Pół tuzina goli Termaliki, błysk nowego zawodnika

W rozegranym w sobotę w Tuchowie sparingu Termalica Bruk-Bet Nieciecza pokonała 6:0 miejscową Tuchovię. Spotkanie zostało rozegrane w ramach obchodów 90-lecia IV-ligowego klubu.

Trzy gole dla Słoników strzelił Słowak Martin Juhar, dla którego był to pierwszy występ w barwach beniaminka Ekstraklasy. Oprócz niego łupem bramkowym podzielili się Mateusz Kupczak, Wołodymyr Kowal i Jakub Wróbel.

W pierwszym po przerwie reprezentacyjnym meczu o stawkę niecieczanie zagrają na wyjeździe z Cracovią (12 września, godz. 18:00). Tuchovia Tuchów - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:6 (0:2)

0:1 - Kupczak 0:2 - Juhar 25' 0:3 - Juhar 51' 0:4 - Juhar 55' 0:5 - Kowal 53' 0:6 - Wróbel 85' Termalica Bruk-Bet Nieciecza

: (I połowa) Olszewski - Pleva, Markowski, Stano, Jarecki - Smuczyński, Kupczak, Liczka, Kowal, Biskup - Juhar. (II połowa) Olszewski, Fryc, Markowski, Wróbel, Ziajka - Plizga, Kupczak (59 Babiarz), Liczka (59 Kaczmarczyk), Foszmańczyk, Juhar (59 Drozdowicz) - Kowal.