Gol Roberta Lewandowskiego najpiękniejszym w pierwszej fazie sezonu Bundesligi! (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu:  /
/

Robert Lewandowski zdobył w edycji 2015/2016 czternaście goli w Bundeslidze. Jeden z nich został uznany za najładniejsze trafienie pierwszej fazy sezonu!

Pod uwagę brano wszystkie bramki z kolejek od 1. do 12. (padło ich ponad trzysta).

Uformowana została lista dziesięciu najpiękniejszych goli zdobytych do 8 listopada i Robert Lewandowski znalazł się na samym szczycie! Polaka wyróżniono za ostatni skuteczny strzał z pamiętnego meczu z VfL Wolfsburg, w którym skompletował on pięciopak w ciągu zaledwie dziesięciu minut!

Wspomniany pojedynek 6. kolejki odbył się 22 września, a Bawarczycy triumfowali 5:1.