Remis w meczu sparingowym pierwszoligowców

Mecz pomiędzy Flotą Świnoujście a Dolcanem Ząbki zakończył się remisem 2:2. Spotkanie odbyło się w Kołobrzegu. To już trzeci pojedynek obydwu tych drużyn.

Mateusz Kołtoniak

W lidze obydwie 11-tki spotykały się już dwukrotnie. Mecz w Policach "gospodarze" wygrali 1:0 po bramce Arkadiusza Sojki. W rewanżu to zespół Dolcana okazał się lepszy od Floty, wygrywając 2:0 po bramkach Marcina Stańczyka i Sergiusza Wiechowskiego.

Sobotnie sparingowe spotkanie zakończyło się remisem. Flota Świnoujście testuje już mniejszą liczbę graczy i trener Wyspiarzy wie już jakich zawodników chętnie widziałby w zespole na wiosnę. Natomiast Dolcan Ząbki desygnował na każdą połowę zupełnie dwie odmienne 11-tki. W zespole tym trwają ciągłe roszady ze składem i trener Marcin Sasal nadal nie wie, kto jeszcze zasili beniaminka z Ząbek.

Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki 2:2 (2:1)
1:0 Magdziński 18' (k)
2:0 Robaszek 41'
2:1 Zapaśnik 45'+1
2:2 Papierz 75'

Flota Świnoujście: Gołębiewski, Benevente (46' Hrymowicz), Jarun, Skwara, Niewiada, Robaszek (61' Krajanowski), Benson (61' Sojka), Fechner (72' Kazadi), Magdziński (61' Polak), Karakacanow (46' Dziuba), Chrzanowski (46' Rygielski)

Dolcan Ząbki:
I połowa: bramkarz testowany I, Hirsz, Jędrzejczyk, Grzelak, Korkuć, Kosiorowski, Stańczyk, Grajek, Kułkiewicz, Stretowicz, Zapaśnik.
II połowa: bramkarz testowany II, Stawicki, Warakomski, Wiechowski, Dadacz, Papierz, Trochim, Frączczak, Ogrodowczyk, Stretowicz, Herman.

Sędzia: Łukasz Bednarek.