Radosław Mikołajczak piłkarzem Radomiaka Radom

Znany z występów w Stali Stalowa Wola Radosław Mikołajczak został zawodnikiem innego II-ligowca, Radomiaka Radom. To nie jedynego wzmocnienia tego klubu.

Artur Długosz
Artur Długosz

Radosław Mikołajczak grał w Stali Stalowa Wola od wiosny 2013 roku. W rundzie jesiennej obecnego sezonu wystąpił w 15 spotkaniach ligowych i 4 pucharowych. 19 razy wychodził w pierwszym składzie z czego 14 meczów rozegrał w pełnym wymiarze czasowym, strzelił trzy bramki.

Radomiak Radom tego zawodnika pozyskał na zasadzie transferu definitywnego. "Oba kluby ustaliły już warunki pozyskania pomocnika" - informuje radomiak.pl.

W klubie z Radomia występować będą także Adrian Szady (18-letni bramkarz) z Lecha Poznań oraz Kamil Cupriak (21 lat, pomocnik) z Górnika Zabrze. Tych dwóch piłkarzy zostało wypożyczonych do Radomiaka na rundę wiosenną z opcją transferu definitywnego.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×