Puchar Anglii: Debiut Michała Żyry

Michał Żyro zadebiutował w barwach Wolverhampton Wanderers w meczu trzeciej rundy Pucharu Anglii. Polski zawodnik wyszedł w podstawowym składzie Wilków.

Bartosz Zimkowski

Były gracz Legii Warszawa od początku stycznia jest piłkarzem Wolverhampton Wanderers (The Championship). W sobotę Wilki pojechały na Upton Park, gdzie rozgrywały pojedynek trzeciej rundy Pucharu Anglii. W rezerwowym składzie mierzyły się z ekipą z Premier League, West Ham United.

Michał Żyro na boisku przebywał do 81. minuty i przy stanie 0:0 został zmieniony. Zdołał oddać jeden celny strzał, ale nie pokonał nim bramkarza.

West Ham w 85. minucie zdobył gola po tym, jak podanie Andy'ego Carrolla wykorzystał Nikica Jelavić i zapewnił londyńczykom awans do czwartej rundy Pucharu Anglii.

West Ham United - Wolverhampton Wanderers 1:0 (0:0)
1:0 - Nikica Jelavic 85'

Oglądaj rozgrywki Pucharu Anglii na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)