Sparingowo: Arka wygrywa z Gryfem. Gol testowanego Nagórskiego

Arka Gdynia rozegrała w sobotę kolejny sparing w okresie przygotowawczym przed rundą wiosenną. Podopieczni Grzegorza Nicińskiego pokonali Gryfa Wejherowo 2:0.

Karol Wasiek

Spotkanie z Gryfem Wejherowo świetnie rozpoczęło się dla gdynian. Już w szóstej minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Adam Nagórski, który przebywa na testach w zespole Arki.

Rundę jesienną spędził w Vinecie Wolin. W zespole aktualnego wicelidera tabeli III ligi pomorsko-zachodniopomorskiej w 15 występach zdobył aż 14 goli. Jego osobą zainteresowała się Pogoń Szczecin, ale ostatecznie zawodnik nie zdobył angażu.

Grzegorz Niciński dał mu pograć przez 63 minuty. W tym czasie zawodnik był bardzo aktywny, pokazał się z całkiem niezłej strony, kreując także kilka pozycji dla kolegów. Z jego podania nie skorzystał chociażby Miroslav Bożok. Jego miejsce na boisku zajął Rafał Siemaszko.

Gdynianie podwyższyli prowadzenie po przerwie za sprawą Marcus Vinicius da Silva.

Arka Gdynia - Gryf Wejherowo 2:0 (1:0)

Bramki: Nagórski 6', da Silva 61'

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!