WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Asysty ekstraklasy: Patrik Mraz najlepszy w fazie zasadniczej

Najlepszym asystentem fazy zasadniczej został Patrik Mraz (Piast), który rundy wiosennej póki co nie może zaliczyć do udanych. Jednak wywalczona wcześniej przewaga okazała się wystarczająca.
Michał Piegza
Michał Piegza

Asysty w 30. kolejce: Chmiel (Podbeskidzie), Małecki (Wisła), Starzyński (Zagłębie), Hebert, Vacek (Piast), Linetty (Lech), Krasić, Wawrzyniak (Lechia).

Klasyfikacja asystentów po 30. kolejce:
11 - Mraz (Piast)

10 - Cetnarski (Cracovia)

8 - Duda (Legia), Kapustka (Cracovia), Mójta (Podbeskidzie), Nikolić (Legia), Vassiljev (Jagiellonia)

7 - Jodłowiec (Legia), R. Murawski (Pogoń), Wójcicki (Cracovia)

6 - Kędziora (Termalica), Kucharczyk (Legia), Linetty (Lech), Lipski (Ruch), F. Paixao (Śląsk - 6, Lechia)

5 - Cotra (Zagłębie), Guilherme (Legia), Janus (Zagłębie), Jović (Wisła), Nowak (Górnik Ł.), Pietrowski (Piast), Starzyński (Zagłębie), Wolski (Wisła), Vacek (Piast)

4 - Aankour (Korona), Badia (Piast), Budziński (Cracovia), Burliga (Wisła) - 3, Jagiellonia), Brożek (Wisła), Chmiel (Podbeskidzie), D. Dąbrowski (Cracovia), Dwaliszwili (Pogoń), Frączczak (Pogoń), Gergel (Górnik Z.), Iwański (Ruch), Jankowski (Wisła), Konczkowski (Ruch), Lovrencsics (Lech), Mateusz Mak (Piast), Małecki (Pogoń - 1, Wisła), Mazek (Ruch), Papadopulos (Zagłębie), Piesio (Górnik Ł.), Pitry (Górnik Ł.), Prijović (Legia), Sylwestrzak (Korona), Wawrzyniak (Lechia)

3 - Barisić (Piast), Chrapek (Lechia), Demjan (Podbeskidzie), Grodzicki (Ruch), Grzelczak (Jagiellonia), Guerrier (Wisła), Janoszka (Zagłębie), Jaroszyński (Cracovia), Jendrisek (Cracovia), Jevtić (Lech), Kowalski (Podbeskidzie), Łukasik (Lechia), Madej (Górnik Z.), Ondrasek (Wisła), Pawłowski (Lech), K. Piątek (Zagłębie), Pich (Śląsk), Rakels (Cracovia), Sierpina (Korona), Słodowy (Górnik Z.), Świerczok (Górnik Ł.), Zieńczuk (Ruch), Zwoliński (Pogoń)

2 - Babiarz (Termalica), Biskup (Termalica), Bereszyński (Legia), Boguski (Wisła), Borysiuk (Lechia), Brzyski (Legia), Cernych (Górnik Ł.), Danch (Górnik Z.), Dejmek (Korona), Deleu (Cracovia), Douglas (Lech), Foszmańczyk (Termalica), Furman (Legia), Gajos (Lech), Góralski (Jagiellonia), Grajciar (Śląsk), Grendel (Górnik Z.), Hamalainen (Lech), Haraslin (Lechia), Hebert (Piast), Jarecki (Termalica), Jeż (Górnik Z.), Kiełb (Śląsk), (Lechia), Krasić (Lechia), Kuświk (Lechia), Kwame (Podbeskidzie), Mackiewicz (Jagiellonia), Maloca (Lechia), Matras (Pogoń), Mierzejewski (Górnik Ł.), Mila (Lechia), Nazario (Lechia), Nespor (Piast), Oleksy (Ruch), Osyra (Piast), Pleva (Termalica), Plizga (Termalica), Rakowski (Zagłębie), Stępiński (Ruch), Stolarski (Lechia), Straus (Jagiellonia), Szczepaniak (Podbeskidzie), Szeliga (Piast), Thomalla (Lech), Tomasik (Jagiellonia), Trałka (Lech), Wojtkowiak (Lechia), Zieliński (Śląsk),

1 - Akahoshi (Pogoń), Arajuuri (Lech), Bratanović (Termalica), Bonin (Górnik Ł.), Broź (Legia), Buksa (Lechia), Cabrera (Korona), Cebula (Korona), Ceesay (Lech), Chmiel (Podbeskidzie), Cywka (Wisła), M. Dąbrowski (Zagłębie), Dialiba (Cracovia), Efir (Ruch), Formella (Lech), Gabovs (Korona), Grzyb (Jagiellonia), Guldan (Zagłębie), Guzmics (Wisła), Hateley (Śląsk), Hołota (Górnik Ł.), Janicki (Lechia), Janić (Podbeskidzie), Jędrzejczyk (Legia), Jovanović (Korona), Kadar (Lech), Kallaste (Górnik Z.), Kante (Górnik Z.), Kato (Podbeskidzie), Kędziora (Termalica), Koj (Ruch), Kołodziej (Podbeskidzie), Korun (Piast), Kosznik (Górnik Z.), Kownacki (Lech), Kovacević (Lechia), Kurzawa (Górnik Z.), Kwiek (Górnik Z.), Leandro (Górnik Ł.), Lewandowski (Pogoń), Lewczuk (Legia), Listkowski (Pogoń), Magiera (Górnik Z.), Michał Mak (Lechia), Makuszewski (Lechia), Markowski (Termalica), Mączyński (Wisła), Misak (Termalica), Możdżeń (Podbeskidzie), Murayama (Pogoń), Nikitović (Górnik Ł.), Nunes (Pogoń), Pawelec (Śląsk), Pazio (Podbeskidzie), Piech (Legia), Peszko (Lechia), Polczak (Cracovia), Przybecki (Pogoń), Robak (Lech), Rzeźniczak (Legia), Sadlok (Wisła), Sadzawicki (Górnik Z.), Saganowski (Legia), Sasin (Górnik Ł.), Sekulski (Jagiellonia), Skrzypczak (Górnik Z.), Sloboda (Podbeskidzie), R. Sobolewski (Górnik Z.), Sołdecki (Termalica), Stano (Termalica), Surma (Ruch), Śpiączka (Górnik Ł), Tarasovs (Jagiellonia), Tarnowski (Podbeskidzie), Todorovski (Zagłębie), Tosik (Zagłębie), Wiśniewski (Lechia), Woźniak (Zagłębie), Vlasko (Zagłębie), Zając (Korona), Ziajka (Termalica), Zejdler (Cracovia), Zjawiński (Cracovia), Żyro (Legia).

Kolejka Gole Asysty
1. 21 17
2. 21 16
3. 20 17
4. 12 9
5. 31 24
6. 23 16
7. 25 19
8. 20 13
9. 27 23
10. 20 17
11 21 19
12. 20 18
13. 16 16
14. 14 10
15. 24 23
16. 23 17
17. 15 13
18. 25 20
19. 22 16
20. 19 16
21. 23 19
22. 25 22
23. 23 17
24. 21 16
25. 16 11
26 27 22
27. 27 20
28. 18 9
29. 19 15
30. 15 8
Łącznie 633 491
Pokaż całą tabelę

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×