Piast Gliwice - Lechia Gdańsk na żywo, transmisja TV, stream online. Gdzie obejrzeć?

W niedzielę o 18:00 rozpocznie się mecz pomiędzy Piastem Gliwice a Lechią Gdańsk. Obejrzysz go na żywo w telewizji i internecie. Transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać piłkarską ekstraklasę na żywo?

Bruno Szafer
PAP / Andrzej Grygiel

Mecz na żywo: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk, transmisja TV

O 18:00 w niedzielę, Piast Gliwice zmierzy się z Lechią Gdańsk. Spotkanie skomentują Marcin Rosłoń i Kamil Kosowski. Transmisja TV na antenie Canal+.

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk na żywo w internecie. Gdzie znaleźć stream online?

Mecz Piasta Gliwice z Lechią Gdańsk rozpocznie się o godzinie 18:00 w niedzielę i będzie dostępny na żywo w internecie. Stream online z tego wydarzenia odbędzie się na platformie NC+Go i canalplussport.pl. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Ekstraklasa na żywo: Piast Gliwice vs. Lechia Gdańsk

Piast Gliwice w pierwszym meczu grupy mistrzowskiej wygrywał z Cracovią 1:0 po bramce Mateusza Maka, ale w ostatnich sekundach starcia krakowianie doprowadzili do remisu 1:1. W kolejnej konfrontacji, która miała miejsce w miniony wtorek, gliwiczanie starli się z Lechem Poznań. Przegrywali 0:2 i pierwsza połowa była w ich wykonaniu fatalna. Po przerwie kibice obserwowali jednak odmienioną drużynę Piasta, która zdołała doprowadzić do remisu 2:2. W ligowej tabeli ekipa z Gliwic zajmuje pozycję wicelidera i traci do Legii Warszawa sześć oczek. Podopieczni trenera Radoslava Latala mają o jedno rozegrane spotkanie mniej, niż klub ze stolicy.

Lechia Gdańsk czuje się świetnie po rozpoczęciu decydującej części sezonu. Zanotowała dwa zwycięstwa z mocnymi zespołami KGHM Zagłębia Lubin i Pogoni Szczecin. Pierwsze zakończyło się wygraną 2:1, a drugie 2:0. Tym samym, gdańszczanie odrobili już straty punktowe z początku rywalizacji w grupie mistrzowskiej i mocno włączyli się do walki o europejskie puchary.

Mecz na żywo: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk / 24.04.2016, 18:00 / Transmisja TV: Canal+. Stream online: NC+Go i canalplussport.pl. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Gdzie obejrzysz mecz Piast Gliwice - Lechia Gdańsk?