Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Asysty: Mraz ucieka, Cetnarski goni

Na piątkową asystę Mateusza Cetnarskiego (Cracovia) w niedzielę odpowiedział Patrik Mraz (Piast), który zawodnikowi Pasów uciekł na dwa punkty. Na trzecie miejsce spadł Nemanja Nikolić (Legia).
Michał Piegza
Michał Piegza

Asysty w 34. kolejce: Nowak 2 (Górnik Ł.), Starzyński (Zagłębie), Mraz, Pietrowski (Piast), Dwali (Śląsk), Kwiek, Kurzawa (Górnik Z.), Cetnarski (Cracovia), Pylypczuk, Cabrera (Korona), Mączyński (Wisła), Świderski, Tomasik (Jagiellonia), Piacek, Demjan (Podbeskidzie).

Klasyfikacja asystentów po 34. kolejce:

13 - Mraz (Piast)

11 - Cetnarski (Cracovia)

10 - Nikolić (Legia)

9 - Duda (Legia)

8 - Kapustka (Cracovia), R. Murawski (Pogoń), Mójta (Podbeskidzie), F. Paixao (Śląsk - 6, Lechia), Starzyński (Zagłębie), Vassiljev (Jagiellonia)

7 - Jodłowiec (Legia), Nowak (Górnik Ł.), Wolski (Wisła), Wójcicki (Cracovia)

6 - Guilherme (Legia), Kędziora (Termalica), Kucharczyk (Legia), Linetty (Lech), Lipski (Ruch), Pietrowski (Piast), Vacek (Piast)

5 - Aankour (Korona), Burliga (Wisła) - 3, Jagiellonia), Cotra (Zagłębie), Dwaliszwili (Pogoń), Gergel (Górnik Z.), Janus (Zagłębie), Jović (Wisła), Małecki (Pogoń - 1, Wisła), Prijović (Legia)

4 - Badia (Piast), Budziński (Cracovia), Brożek (Wisła), Chmiel (Podbeskidzie), D. Dąbrowski (Cracovia), Demjan (Podbeskidzie), Frączczak (Pogoń), Iwański (Ruch), Jankowski (Wisła), Janoszka (Zagłębie), Konczkowski (Ruch), Lovrencsics (Lech), Mateusz Mak (Piast), Mazek (Ruch), Ondrasek (Wisła), Papadopulos (Zagłębie), K. Piątek (Zagłębie), Pich (Śląsk), Piesio (Górnik Ł.), Pitry (Górnik Ł.), Sierpina (Korona), Sylwestrzak (Korona), Wawrzyniak (Lechia)

3 - Babiarz (Termalica), Barisić (Piast), Boguski (Wisła), Chrapek (Lechia), Grajciar (Śląsk), Grodzicki (Ruch), Grzelczak (Jagiellonia), Guerrier (Wisła), Hebert (Piast), Jaroszyński (Cracovia), Jendrisek (Cracovia), Jevtić (Lech), Kowalski (Podbeskidzie), Łukasik (Lechia), Mackiewicz (Jagiellonia), Madej (Górnik Z.), Mila (Lechia), Nespor (Piast), Pawłowski (Lech), Plizga (Termalica), Rakels (Cracovia), Słodowy (Górnik Z.), Świerczok (Górnik Ł.), Tomasik (Jagiellonia), Zieńczuk (Ruch), Zwoliński (Pogoń)

2 - Biskup (Termalica), Bereszyński (Legia), Borysiuk (Lechia), Brzyski (Legia), Cabrera (Korona), Cernych (Górnik Ł.), Danch (Górnik Z.), Dejmek (Korona), Deleu (Cracovia), Douglas (Lech), Dwali (Śląsk), Foszmańczyk (Termalica), Furman (Legia), Gajos (Lech), Góralski (Jagiellonia), Grendel (Górnik Z.), Hamalainen (Lech), Haraslin (Lechia),Jarecki (Termalica), Jeż (Górnik Z.), Kiełb (Śląsk), (Lechia), Krasić (Lechia), Kuświk (Lechia), Kurzawa (Górnik Z.), Kwame (Podbeskidzie), Kwiek (Górnik Z.), Mączyński (Wisła), Maloca (Lechia), Matras (Pogoń), Mierzejewski (Górnik Ł.), Nazario (Lechia), Oleksy (Ruch), Osyra (Piast), Peszko (Lechia), Pleva (Termalica), Rakowski (Zagłębie), Stępiński (Ruch), Stolarski (Lechia), Straus (Jagiellonia), Szczepaniak (Podbeskidzie), Szeliga (Piast), Thomalla (Lech), Trałka (Lech), Wojtkowiak (Lechia), Zieliński (Śląsk),

1 - Akahoshi (Pogoń), Arajuuri (Lech), Bałaszow (Wisła), Bratanović (Termalica), Bonin (Górnik Ł.), Broź (Legia), Buksa (Lechia), Cebula (Korona), Ceesay (Lech), Chmiel (Podbeskidzie), Cywka (Wisła), Ćerimagić (Górnik Z.), M. Dąbrowski (Zagłębie), Dialiba (Cracovia), Efir (Ruch), Formella (Lech), Gabovs (Korona), Grzyb (Jagiellonia), Guldan (Zagłębie), Guzmics (Wisła), Hateley (Śląsk), Hołota (Górnik Ł.), Janicki (Lechia), Janić (Podbeskidzie), Jędrzejczyk (Legia), Jovanović (Korona), Kadar (Lech), Kallaste (Górnik Z.), Kante (Górnik Z.), Kato (Podbeskidzie), Kędziora (Termalica), Koj (Ruch), Kołodziej (Podbeskidzie), Korun (Piast), Kosznik (Górnik Z.), Kownacki (Lech), Kovacević (Lechia), Leandro (Górnik Ł.), Lewandowski (Pogoń), Lewczuk (Legia), Listkowski (Pogoń), Magiera (Górnik Z.), Michał Mak (Lechia), Makuszewski (Lechia), Markowski (Termalica), Misak (Termalica), Możdżeń (Podbeskidzie), Murayama (Pogoń), Nikitović (Górnik Ł.), Nunes (Pogoń), Pawelec (Śląsk), Pazio (Podbeskidzie), Piacek (Podbeskidzie), Piech (Legia), Podgórski (Ruch), Polczak (Cracovia), Popović (Wisła), Przybecki (Pogoń), Pylypczuk (Korona), Robak (Lech), Rzeźniczak (Legia), Sadlok (Wisła), Sadzawicki (Górnik Z.), Saganowski (Legia), Sasin (Górnik Ł.), Sekulski (Jagiellonia), Skrzypczak (Górnik Z.), Sloboda (Podbeskidzie), R. Sobolewski (Górnik Z.), Sołdecki (Termalica), Stano (Termalica), Surma (Ruch), Śpiączka (Górnik Ł), Świderski (Jagiellonia), Tarasovs (Jagiellonia), Tarnowski (Podbeskidzie), Todorovski (Zagłębie), Tosik (Zagłębie), Wdowiak (Cracovia), Wiśniewski (Lechia), Woźniak (Zagłębie), Vlasko (Zagłębie), Zając (Korona), Ziajka (Termalica), Zejdler (Cracovia), Zjawiński (Cracovia), Żyro (Legia).

Kolejka Gole Asysty
1. 21 17
2. 21 16
3. 20 17
4. 12 9
5. 31 24
6. 23 16
7. 25 19
8. 20 13
9. 27 23
10. 20 17
11 21 19
12. 20 18
13. 16 16
14. 14 10
15. 24 23
16. 23 17
17. 15 13
18. 25 20
19. 22 16
20. 19 16
21. 23 19
22. 25 22
23. 23 17
24. 21 16
25. 16 11
26 27 22
27. 27 20
28. 18 9
29. 19 15
30. 15 8
31. 17 11
32. 15 10
33. 22 15
34. 21 16
Łącznie 708 543
Pokaż całą tabelę

ZOBACZ WIDEO Konstantin Vassiljev: z optymizmem patrzymy w przyszłość (źródło TVP)

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×