Hernan Dario Gomez: Messi to potwór

Lionel Messi zagrał ostatnie pół godziny meczu Copa America z Panamą (5:0). To wystarczyło, by Argentyńczyk ustrzelił hat-tricka. Selekcjoner Panamy Hernan Dario Gomez określił gwiazdę Barcelony mianem "potwora".

Karol Borawski
PAP/EPA / Andy Rain

W ostatnich dniach Messi narzekał na ból pleców. Kontuzja była efektem jednego ze starć w towarzyskim meczu z Hondurasem. Mecz na Soldier Field w Chicago piłkarz Barcelony zaczął na ławce rezerwowych. Pojawił się na boisku w 61. minucie i zdobył trzy gole.

Po meczu Messiego pochwalił selekcjoner Gerardo Martino. Głos zabrał również trener reprezentacji Panamy Hernan Dario Gomez.

- Przed wejściem Messiego nie było widać różnicy w grze. Messi to potwór. Jeśli popełni się błąd, a on jest w pobliżu, to trzeba za błąd zapłacić - powiedział Gomez.

- Argentyna bije Panamę we wszystkich elementach. Mają świetną drużyną ze wspaniałymi piłkarzami i historią. W pierwszej połowie graliśmy dobrze, ale po stracie trzeciego gola opadliśmy. Mimo wszystko wynik jest za wysoki - dodał trener.

W ostatniej kolejce fazy grupowej Copa America Panama zmierzy się z bezpośrednim rywalem do awansu do fazy pucharowej - reprezentacją Chile.

Oglądaj FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 w Eleven Sports! Treningi, kwalifikacje i wyścig możesz obejrzeć w ten weekend online na elevensports.pl oraz w sieciach kablowych i platformach satelitarnych.