Anglia: Arsenal wygrał z Chelsea. Grał Krystian Bielik

Krystian Bielik był kapitanem Arsenalu w wygranym meczu U-23 z Chelsea. To był przedsmak hitu w Premier League pomiędzy tymi drużynami.

Bartosz Zimkowski
Krystian Bielik Newspix / ZUMA / Na zdjęciu: Krystian Bielik
Jeszcze we wtorek Krystian Bielik grał w Pucharze Ligi z Nottingham Forest, ale na boisku spędził kilka minut. Mimo to wziął udział w bramkowej akcji, a jego drużyna wygrała 4:0 i awansowała do kolejnej rundy.

Tym razem Krystian Bielik wystąpił przez pełne 90 minut, a jego drużyna pokonała na wyjeździe w hicie U-23 Chelsea 2:1. Polak tradycyjnie był kapitanem swojego zespołu i wielokrotnie dobrymi wślizgami blokował rywali. Jego występ został oceniony bardzo wysoko.

Gole na Stamford Bridge strzelili dla Arsenalu Reiss Nelson oraz Stephy Mavididi. Dla Chelsea trafił Charlie Wakefield.

Dla Bielika był to trzeci występ w barwach U-23 w tym sezonie. Wcześniej zagrał pełne 90 minut z Liverpoolem (1:3) oraz Derby County (3:1).,