Joshua Kimmich: Brakowało nam pomysłu

Bayern Monachium wygrał z Hamburgerem SV 1:0 po golu w końcówce. Mistrzowie Niemiec zagrali najsłabsze spotkanie pod wodzą Carlo Ancelottiego. - Początkowo brakowało nam pomysłu - powiedział po meczu Joshua Kimmich.

Mateusz Karoń
Joshua Kimmich i Robert Lewandowski Getty Images / Na zdjęciu: Joshua Kimmich i Robert Lewandowski

- Nie było łatwo, przede wszystkim w pierwszej połowie. HSV zagrał z dużą intensywnością. Podanie Thiago Alcantary pod koniec było fantastyczne. To pokazuje jego ogromną jakość - stwierdził Carlo Ancelotti.

W 88. minucie gola na wagę zwycięstwa zdobył Joshua Kimmich. - Pierwsza połowa nie była zbyt dobra. Nie mieliśmy pomysłu na grę i stwarzaliśmy sobie zbyt mało sytuacji podbramkowych. Później były już trzy, cztery okazje. Pod koniec spotkania dopisało nam szczęście - powiedział młody Niemiec.

Za kilka dni Bayern czeka wyjazdowy mecz Ligi Mistrzów z Atletico Madryt. Do tej pory monachijczycy wygrali wszystkie osiem gier tego sezonu.

Czy ktoś pokona Bayern Monachium w tej rundzie?