Eden Hazard kontuzjowany

Eden Hazard doznał kontuzji w ostatnim meczu reprezentacji Belgii i może nie zagrać w najbliższym spotkaniu Chelsea Londyn.

Tomasz Skrzypczyński
Eden Hazard Getty Images / Shaun Botterill / Eden Hazard
W niedzielę reprezentacja Belgii rozbiła na własnym boisku Estonię aż 8:1 w meczu eliminacyjnym do mistrzostw świata. Spotkania nie będzie najlepiej wspominał jednak Eden Hazard. W drugiej połowie pomocnik drużyny gospodarzy doznał kontuzji i musiał przedwcześnie opuścić boisko. Hazard ma problemy z pachwiną i z tego powodu na pewno nie wystąpi we wtorkowym meczu towarzyskim z Anglią.

Nie wiadomo jeszcze jak długo potrwa przerwa 25-latka w grze. W najbliższy weekend The Blues zagrają na wyjeździe z Middlesborough. Czy będą sobie musieli radzić bez swojej gwiazdy?

W tym sezonie Belg strzelił we wszystkich rozgrywkach 8 goli i zaliczył 5 asyst.

Czy Chelsea poradzi sobie bez Edena Hazarda?