Seria A: Piotr Zieliński w jedenastce kolejki

Piotr Zieliński znalazł się w jedenastce kolejki Serie A portalu "Football Italia". Polak był jednym z bohaterów meczu SSC Napoli - Inter Mediolan (3:0).

Kamil Kołsut
PAP/EPA / EPA/CIRO FUSCO

Nasz piłkarz w ciągu pierwszych pięciu minut spotkania strzelił gola i miał asystę przy bramce Marka Hamsika. Jego zespół kompletnie zaskoczył mediolańczyków, którzy nie potrafili już wrócić do meczu. Po przerwie na 3:0 trafił jeszcze Lorenzo Insigne. Dzień po meczu Włosi pisali, że Zieliński zagrał "prawie perfekcyjnie".

Dziennikarze "Football Italia" umieścili naszego zawodnika w najlepszej drużynie weekendu. Jego występ nazwali "inspirującym".

Obok Zielińskiego w jedenastce kolejki znaleźli się także Pepe Reina, Marek Hamsik (obaj Napoli), Matias Silvestre, Edgar Barreto (obaj Sampdoria), Daniele Rugani, Alex Sandro, Miralem Pjanić, Mario Mandzukić (wszyscy Juventus), Radja Nainggolan (Roma) oraz Federico Ricci (Sassuolo).

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)