Grzegorz Krychowiak znów dostanie szansę. Polak z OSC Lille od pierwszej minuty

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Jeff Gross / Grzegorz Krychowiak
Getty Images / Jeff Gross / Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak mecz 1/8 finału Pucharze Ligi z Lille OSC rozpocznie w podstawowym składzie. Reprezentant Polski walczy tej jesieni o miejsce w pierwszej jedenastce Paris-Saint Germain. Początek spotkania o 21:05.

Według środowego "L'Equipe" Krychowiak będzie na boisku od pierwszej minuty. Obok niego w środku pola wystąpią Marco Verratti oraz Christopher Nkunku. Kontuzjowany jest Adrien Rabiot, a Thiago Motta i Blaise Matuidi usiądą na ławce rezerwowych.

Starcie z Lille będzie dla trenera Unaia Emery'ego okazją do sprawdzenia kilku zawodników drugiego planu. Na boisku pojawią się Kevin TrappPresnel KimpembeJean-Kevin Augustin oraz Jese.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:05.

Paryżanie zwyciężali w trzech ostatnich edycjach Pucharu Ligi. W kwietniu tego roku mistrzowie Francji w finale wygrali właśnie z Lille (2:1).

Czy Grzegorz Krychowiak wiosną wywalczy sobie pierwsze miejsce w składzie PSG?