KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Rozmowy kontraktowe w Śląsku Wrocław

Przed Śląskiem Wrocław ostatni mecz w 2016 roku. Później sporo praca czeka działaczy WKS-u. - Dyskutujemy z dyrektorem sportowym nad kształtem zespołu w zimowym okresie przygotowawczym - mówił Mariusz Rumak, trener Śląska Wrocław.

Artur Długosz
Artur Długosz
PAP / Marcin Bielecki
- Ostatni okres jest bardzo gorący. Działamy w każdej płaszczyźnie, żeby doprowadzić do wzmocnienia naszej drużyny. To też powinno być naszym celem. Prowadzimy rozmowy, analizujemy zawodników, którzy ewentualnie mieliby nas wzmocnić - mówił jakiś czas temu Adam Matysek, dyrektor sportowy Śląska Wrocław.

- Dyskutujemy z dyrektorem sportowym nad kształtem zespołu w zimowym okresie przygotowawczym, ale też jaki może być jego kształt latem. Praca, która jest prowadzona w kontekście budowania drużyny, nie jest doraźna, raczej długofalowa - dodał teraz Mariusz Rumak, trener WKS-u.

Rozmowy w sprawie kontraktów dotyczyć będą między innymi zawodników z aktualnej kadry wrocławskiej drużyny. - Nie są jeszcze prowadzone rozmowy w kontekście odejść piłkarzy natomiast jest kilka sygnałów ze strony dyrektora sportowego o przedłużeniu kontraktów. Nie ma jednak konkretów, bo teraz najważniejsze dla nas jest dobrze zaplanować okres przygotowawczy oraz zdobyć punkty w meczu z Arką Gdynia. To jest niezmiernie istotne w kontekście naszych celów zespołowych, jakie są postawione przed nami w tym sezonie - wyjaśnił Mariusz Rumak.

- Dyskutowaliśmy nad wszystkimi piłkarzami, którym kończą się kontrakty. Też były takie opinie, że trzeba się jeszcze wstrzymać i obserwować. To nie jest tak, że są opinie zero-jedynkowe. Chciałbym, żeby niektórzy zostali w tym zespole - jeżeli oni wyrażą chęć, a będzie nas na to organizacyjnie stać. Są opinie takie, że może warto, żeby niektóry zmienili już środowisko i takie, że trzeba jeszcze poczekać. Proszę nie pytać o nazwiska - dodał.

Wrocławianie w niedzielę zmierzą się z Arką Gdynia. Dla obu drużyn będzie to ostatnie spotkanie ligowe w tym roku.

ZOBACZ WIDEO Bóg, futbol, Borussia. Polak, który zatrzymał papież
Śląskowi Wrocław najbardziej potrzeba nowego:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×