Puchar Króla: FC Barcelona osłabiona w rewanżu

FC Barcelona wystąpi osłabiona w rewanżowym meczu z Atletico Madryt w półfinale Pucharu Króla. Z powodu nadmiaru żółtych kartek w jej składzie zabraknie Neymara.

Tomasz Skrzypczyński
PAP/EPA / Quique Garcia
Neymar pojawił się w podstawowym składzie Barcelony na środowy mecz z Atletico Madryt na Vicente Calderon. Brazylijczyk nie rozegrał wielkiego spotkania, jednak Duma Katalonii wygrała na trudnym terenie 2:1 (2:0).

To jednak jedyny pozytyw dla napastnika Blaugrany. W 64. minucie Neymar zobaczył żółtą kartkę i nie wystąpi w przyszłotygodniowym rewanżu na Camp Nou.

Dla piłkarza była to bowiem trzecia żółta karta otrzymana w tym sezonie rozgrywek Copa del Rey.

Pod nieobecność Neymara Luis Enrique zapewne da szansę występu od pierwszej minuty Ardzie Turanowi. Dodajmy, że w Pucharze Króla Turek strzelił już cztery gole.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy FC Barcelona wyeliminuje Atletico Madryt w półfinale Pucharu Króla?